Na sváteční náladu u nich nenarazíte: Těchto šest znamení Vánoce nesnáší

1. 12. 2022
Naskakují vám z vánočních svátků každoročně osypky a na slavnostní náladu čekáte marně? Nebo máte ve svém okolí někoho, kdo svým odporem k nejkrásnějším dnům v roce dokáže spolehlivě zahnat ducha Vánoc? Možná je na vině vaše znamení zvěrokruhu! Komu daly planety do vínku sváteční bojkot a proč?

Býk (21. dubna až 21. května)

Býci jsou známé konzervy. Vadí jim, když kdokoliv nějak narušuje zaběhnutý pořádek, moc neocení ani jakékoliv změny. A právě advent plný shonu, překvapení a neustálých návštěv se Býkům absolutně nezamlouvá. A to raději nemluvme o oslavách silvestra. Býk sice rád tráví čas s rodinou a přáteli, zmatky a přípravy kolem svátečních dnů ho ale vysilují a jsou mu protivné. Býci jsou nejraději, když za ně na Vánoce všechno přichystá jejich partner a oni si v klidu s nohama v teple užívají pojídání svátečních dobrot a sledování pořadů v televizi. Pouze v takové situaci se pro ně Vánoce stávají relativně snesitelnými.

Jak prožívají jednotlivá znamení Vánoce? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Ať už se pustíte do jakékoliv činnosti, vždy budete optimisticky naladění. Díky tomu navodíte příjemnou atmosféru na pracovišti a kolegové vás za to budou na rukou nosit. Nikdo se nebude…

Nejčtenější články

Doporučujeme