Na veřejných koupalištích hvězdy nenajdete

30. 7. 2002
Na veřejných koupalištích hvězdy nenajdete
Ve chvílích, kdy udeří vedra a horka, snažíme se utéct na nejbližší koupaliště. Hvězdné osobnosti z oblasti kultury jsou však na tom trochu jinak. Veřejná koupaliště totiž nemají moc rády. Kde a jak tedy smývají pot a chladí těla?

Na veřejných koupalištích hvězdy nenajdete

Klepněte pro větší obrázek Ve chvílích, kdy udeří vedra a horka, snažíme se utéct na nejbližší koupaliště. Hvězdné osobnosti z oblasti kultury jsou však na tom trochu jinak. Veřejná koupaliště totiž nemají moc rády. Kde a jak tedy smývají pot a chladí těla?

Milan Lasica (62), slovenský herec a režisér
"Vlezu si nejčastěji doma pod sprchu. Nerad chodím na koupaliště. Kromě toho jsem zjistil, že začínám mít jakousi alergii na slunce. Buď je to věkem, anebo tím, že sluneční svit je intenzivnější než předtím� Občas se mi stává, že se mi objeví nepříjemné vyrážky, takže se před sluníčkem chráním."

Jana Paulová (47), herečka a zpěvačka
"Já to mám vyřešené, protože máme doma bazén. Sice si myslím, že až to napíšete, tak mne mnoho lidí nebude mít rádo, ale je to tak."

Jiří Ptáčník (54), herec a hlasatel ČT Klepněte pro větší obrázek
"Já se na městská koupaliště moc nedostanu, protože jsem dost pracovně vytížen. A navíc zcela nedávno jsem byl po dlouhé době u nás v Edenu na koupališti a s hrůzou jsem zjistil, že zázemí tam vypadá trošku jako v Mongolsku. Předtím jsem shodou okolností byl na několik dní v rakouském Bad Gasteinu, a tak jsem si v Edenu toužebně přál, aby se čistota zázemí rakouských koupališň přenesla i k nám. Ale to je asi vize z oblasti science fiction. Takže když je horko, raději na sebe pustím doma studenou sprchu, anebo pobývám v dabingovém studiu, kde je klimatizace."

Zdeněk Troška (49), režisér
"Nejblíže je samozřejmě sprchový kout doma. Ale pokud jsem v Hošticích, chodím na nejmilejší místo na světě - ke mlýnu neboli hamru U Karasů na řece Volyňce, který diváci znají z filmu Slunce, seno, erotika."

Kateřina Průšová (18), Miss ČR 2002
"Na koupaliště chodím málo. Nemám totiž ráda ta klasická, kde se ve vodě mačká spousta lidí. Jsou tam bakterie a nebezpečí nemocí. Raději mám moře nebo jezera. Nejčastěji jezdíme s přítelem k Máchovu jezeru."

Ladislav Křížek (39), zpěvák a muzikant
"Musím se přiznat, že koupání moc nevyhledávám, a proto na koupaliště nechodím. Většinou raději jedu do Prahy a ve studiu natáčím, což mne uspokojuje mnohem více. Ale můj bratr Mirek chodí na koupaliště rád. Vždycky vezme svou dcerku a hurá za vodou. Jeden čas tam chodil i s mým synem a dělal mu tátu, protože já jsem pracoval."


zdroj: Korzo
Foto Korzo - Zdeněk Merta
Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Neděle bude jako vyšitá. Pokud se vám podaří přesvědčit partnera, tak vyrazíte na vánoční trhy a nakupovat. Třeba vás to opět sblíží. Na hádky to není. Spíše je miláček ve stresu z…

Nejčtenější články

Doporučujeme