Na Výstaviště za vínem a vzděláním

28. 3. 2001
Na Výstaviště za vínem a vzděláním
Také jste vyznavači dobrého moku a rádi získáváte zajímavé informace o víně a jiných lihovinách? Pak si nenechte zaručeně ujít 4. mezinárodní výstavu vín a destilátů.

Na Výstaviště za vínem a vzděláním

Také jste vyznavači dobrého moku a rádi získáváte zajímavé informace o víně a jiných lihovinách? Pak si nenechte zaručeně ujít 4. mezinárodní výstavu vín a destilátů. Výstava začala včera na pražském Výstavišti a potrvá do 29.3. Výstava začíná každý den v 11.00 dopoledne a končí až v 19.00. Vstupné je 200 Kč.

Pokud budete mít pocit, že příliš alkoholu škodí mozkovým buňkám, můžete hned ve vedlejším levém křídle Průmyslového paláce navštívit Výstavu o pražském školství SCHOLA PRAGENSIS - labyrint moudrosti - sapientiae labyrinthus.
Výstava probíhá  pod záštitou primátora hl.m. Prahy a ministra školství, mládeže a tělovýchovy. Navštívit ji můžete až do 30.3. od 9.00 do 17.00, v pátek pouze do 12 hodin. Vstup za vzděláním je zdarma.

autor: redakce

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

začátek ledna byl naprosto úžasný, ale nyní je všechno problematické. Po pracovní stránce jste vytočení, protože se nadřízenému stále něco nelíbí. A počítejte s tím, že bude ještě hůř!…

Nejčtenější články

Doporučujeme