Na Výstaviště za vínem a vzděláním

28. 3. 2001
Na Výstaviště za vínem a vzděláním
Také jste vyznavači dobrého moku a rádi získáváte zajímavé informace o víně a jiných lihovinách? Pak si nenechte zaručeně ujít 4. mezinárodní výstavu vín a destilátů.

Na Výstaviště za vínem a vzděláním

Také jste vyznavači dobrého moku a rádi získáváte zajímavé informace o víně a jiných lihovinách? Pak si nenechte zaručeně ujít 4. mezinárodní výstavu vín a destilátů. Výstava začala včera na pražském Výstavišti a potrvá do 29.3. Výstava začíná každý den v 11.00 dopoledne a končí až v 19.00. Vstupné je 200 Kč.

Pokud budete mít pocit, že příliš alkoholu škodí mozkovým buňkám, můžete hned ve vedlejším levém křídle Průmyslového paláce navštívit Výstavu o pražském školství SCHOLA PRAGENSIS - labyrint moudrosti - sapientiae labyrinthus.
Výstava probíhá  pod záštitou primátora hl.m. Prahy a ministra školství, mládeže a tělovýchovy. Navštívit ji můžete až do 30.3. od 9.00 do 17.00, v pátek pouze do 12 hodin. Vstup za vzděláním je zdarma.

autor: redakce

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nutno říci, že říjen není zrovna ideálním měsícem, a proto jste už v této dekádě malinko naštvaní. Nejvíce se to projevuje v pracovní oblasti, protože se stále snažíte jako blázni a k…

Nejčtenější články

Doporučujeme