Nachlazení není chřipka

7 komentářů

Zuuzannkaa
6. října 2014 • 9:03

Stopbacil se i taky osvědčil, má u mě velké plus už jen proto, že ho můžu brát i když jsem těhotná, účinný, chuťově výborný, takový slaďoučký a hlavně jen bylinky.

otas
11. července 2014 • 16:52

Cariad: Ahoj. kolostrum je nejlepší na posílení imunity. Měl jsem alergii a neustálé záněty nosních sliznic. Začal jsem se o to pořádně zajímt. Nakonec jsem se nechal naměřit na přístroji, který nečtě vše co Vás trápí. V očích jsem měl nějaké potvary a v krku a nosních sliznicích adenovirus a streptokoka. Vše jsem vyléčil pomocí vysokých dávek čistého vitaminu C a kolostra. Pán který mě načetl tomu opravdu rozumí. Stránky jsou zde: http://naturopat-ricany.webnode.cz/ Koukám, že to mometálně nedělají, ale věřím, že začnou. Stránka je pro silné povahy. Někdy bych se z toho co v nás žije pozvracel. Ale to posuďte sami..

Cariad
21. května 2013 • 13:33

Mně a mému okolí se nejvíce vyplatilo nasadit colostrum, ať už jako prevenci, tak i v případě jakéhokoli nachlazení, zánětu či jiných imunitních potížích. Je to hotovej zázrak a neuvěřitelně rychle zabírá :-) Akorát pozor, není colostrum jako colostrum, například ta pocházející z Neevropských zemí na nás tady vůbec nezabírají. Pokud byste chtěli poradit, klidně napište, hodně se oblastí zdraví a výživy zabývám.

dama.jana
6. února 2013 • 16:08

Já mám vyzkoušený sirup Stopbacil,je multibylinný, díky tomu rychle zabírá když na mě něco leze, piju ho i preventivně, můžou ho i děti, chuťově je dobrý a je přírodní, doporučuju! :-)

JiřinaM
19. prosince 2012 • 15:43

Vincentku jsem zkoušela používat, ale dělá se mi z ní zle. Měla jsem i nosní sprej, ale je bez účinných látek, takže vůbec nepomohl. Přikláním se spíše k tomu psímu sádlu jak píše Květa. Používáme ho celá rodina a jsme zdraví. Taky používáme to s pejskem :-)

VincentkaLéčivá
17. prosince 2012 • 14:23

Dobrý den,
na rýmu a nachlazení výborně zabírá Vincentka. Léčivá minerální voda pomáhá díky solím rozpouštět hleny a vykašlat je. Vyzkoušet ji můžete také ve formě pastilek, sirupu nebo nosního spreje, a to i preventivně. Výrobky Vincentka jsou přírodní, české a pomáhají, takže pokud váháte mezi různými značkami, máte další volbu. Přejeme vám brzké uzdravení!

KvětkaKurkova
14. prosince 2012 • 16:49

No tak ten pohled na obrázku přesně znám. To nesnáším, když jsem ko. Vždycky uvařím heřmánkový čaj, vezmu paralen, zalehnu do peřin, ale ještě před tím si na hrudník namažu psí sádlo z bylin v kelímku se psem na obale na uvolnění hlenů, zabalím do prostěradla, vezmu si termofor a potit a potit. Dva dny a není znát, že se o mě něco vůbec snažilo.

Doporučujeme

Články odjinud