Naďa Urbánková vyprala kouzelníka

23. 7. 2002
Naďa Urbánková vyprala kouzelníka
Už na podzim uvidí diváci televize Prima Benefici Nadi Urbánkové, kam jí její host, kouzelník Pavel Kožíšek, přivezl naprosto unikátní přípravek. "Předvedli jsme praktickou ukázku toho, jak se má správně prát."

Naďa Urbánková vyprala kouzelníka

Klepněte pro větší obrázek Už na podzim uvidí diváci televize Prima Benefici Nadi Urbánkové (62), kam jí její host, kouzelník Pavel Kožíšek, přivezl naprosto unikátní přípravek. "Předvedli jsme praktickou ukázku toho, jak se má správně prát," prozradil tiskové agentuře Korzo kouzelník.

Prý se zastaralý způsob, kdy se ušpiníte, pak se musíte vysvléknout, dát prádlo do pračky, vyprat ho, usušit a vyžehlit, už nepoužívá.
"Existuje naprosto originální způsob praní, který Naďa Urbánková předvedla na mně. Do ruky vzala černý sprej, celého mě s ním nastříkala, narvala mě do pračky a já jsem vylezl čisňounký jako na začátku. Diváci tohle všechno viděli," ubezpečil Kožíšek. Z pračky prý vylezl dokonce i vysušený a připravený na cokoliv. Luxusní pračka je natolik velká, že si do ní Pavel vlezl a v klidu tam stál.

Jak to dokázal? "Od kouzelníka přece nemůžete čekat, že vám něco prozradí. Kdybych poodkryl roušku tajemství, ztratilo by to kouzlo," usmál se kouzelník.
S Naďou Urbánkovou ho nespojuje jenom velká láska k pejskům, ale také to, že jsou oba z Podkrkonoší. "Seznámili jsme se ale právě přes pejsky a pak jsme spolu přes rok a půl připravovali tohle vystoupení. Čekali jsme na nejlepší příležitost, kde pračku představit," poznamenal Pavel Kožíšek.


zdroj: Korzo
foto: Korzo

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Volno vám udělá neskutečně dobře. Co chvíli budete za plotnou, příprava pokrmů vás totiž moc naplňuje. Děti pomohou s úklidem domácnosti a vy je za to pochválíte. S partnerem jste už…

Nejčtenější články

Doporučujeme