Nadchází podzimní rovnodennost: Jaké jsou vyhlídky pro jednotlivá znamení zvěrokruhu?  | Foto: iStockphoto.com

Foto: iStockphoto.com

Nadchází podzimní rovnodennost: Jaké jsou vyhlídky pro jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Podzimní rovnodennost 2024 začíná v neděli 22. září ve 14:43:12 hodin. Tento magický čas, kdy se den a noc vyrovnávají, s sebou přináší změnu energie a nové příležitosti pro každé znamení zvěrokruhu. Zjistěte, co podzim 2024 může nabídnout právě vám.

Beran (21. 3.–19. 4.)

Pro Berany bude podzim časem sebereflexe. Budou zkoumat svůj životní styl a ptát se sami sebe, co mohou udělat pro své zdraví. Zajímají se o to, jak se stravují a zda mají dostatek pohybu. Toto období bude také vhodné pro přehodnocení vztahů s lidmi, se kterými spolupracují.

Co přinese podzimní rovnodennost a podzim jednotlivým znamením zvěrokruhu? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4.–21. 5.)

Býci budou v tomto období muset čelit skutečnostem, které jim přinesou změny. Profesionálně i osobně budou muset přehodnotit své podmínky a udělat některé kroky směrem k pozitivním změnám. Může to zahrnovat změny jak v kariéře, tak soukromém životě.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Pro Blížence je podzim vhodným časem k posouzení jejich finanční situace. Měli by se zamyslet nad svými investicemi a ekonomickým zabezpečením. Toto období také povzbudí jejich kreativitu a touhu po nových dovednostech.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6.–22. 7.)

Podzimní rovnodennost probouzí u Raků touhu po cestování a dobrodružství. Je vhodné věnovat se plánování budoucích výletů nebo se zapojit do vzdělávacích aktivit. Nové zážitky a dojmy budou pro Raky inspirující.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7.–22. 8.)

Podzim přinese Lvům touhu prosadit se. Jejich vůdcovské schopnosti budou na vzestupu, tudíž mohou zvažovat podnikání nebo hledat příležitost stát se vedoucím. Toto období jim nabízí šanci k osobnímu a profesnímu růstu.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8.–22. 9.)

Podzim je pro Panny časem sklizně, a to nejen v jejich zahradě, ale přeneseně i ve vztazích. Nové začátky a projekty budou úspěšné, vesmír jim bude přát. Panny by neměly mít strach z nových výzev.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Podzim může ve Váhách vyvolat různé emoce. Někteří se mohou cítit nespokojení se svým životem a hledat změny. Je důležité si uvědomit, co vám přináší skutečné štěstí, a směřovat k tomu.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10.–22. 11.)

Pro Štíry bude podzim obdobím růstu a nových příležitostí. Důležité události se blíží a Štíři by měli být připraveni je využít. Toto období jim nabídne novou šanci k dosažení cílů.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Střelci si uvědomí důležitost společnosti a práce, která je baví. Měli by se soustředit na budování vztahů s lidmi kolem sebe a hledat práci, která je naplňuje.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Kozorohové by měli věnovat pozornost komunikaci s rodinou a přáteli. Toto období je vhodné k vyjasnění vztahů a sdílení svých pocitů a myšlenek s blízkými.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vodnáři si uvědomí sílu domova a rodiny. Měli by zvážit, co mohou vylepšit ve svém domácím prostředí a jak více trávit čas s rodinou. Toto období posílí jejich vztahy.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Ryby budou v tomto období uvažovat nad svými vztahy. Pokud mají spolehlivého partnera, měli by mu věnovat více pozornosti. Pokud hledají nový vztah, tento podzim jim přinese příležitosti a štěstí.

Doporučujeme

Články odjinud