Nahé redaktorky v Playboyi? Kachna! Možná se však stane skutečností!

25. 7. 2002
Nahé redaktorky v Playboyi? Kachna! Možná se však stane skutečností!
Tři redaktorky kulturní rubriky nedávno zaniklého deníku Super Alexandra Geislerová-Šeflová (32), Klaudia Siváková a Eva Zelinková si vystřelily ze svých kolegů, a to zcela v duchu bulvárního světa: vypustily mezi novináře zprávu, že se budou fotit nahé pro českou mutaci časopisu Playboy, jako to před časem udělaly pracovnice firmy Enron pro americkou verzi.

Nahé redaktorky v Playboyi? Kachna! Možná se však stane skutečností!

Tři redaktorky kulturní rubriky nedávno zaniklého deníku Super Alexandra Geislerová-Šeflová (32), Klaudia Siváková (26) a Eva Zelinková (46) si vystřelily ze svých kolegů, a to zcela v duchu bulvárního světa: vypustily mezi novináře zprávu, že se budou fotit nahé pro českou mutaci časopisu Playboy, jako to před časem udělaly pracovnice firmy Enron pro americkou verzi.

Klepněte pro větší obrázek Informace, která se okamžitě rozletěla po médiích, však byla nepravdivá. Nápad vznikl jako recese při vínečku v bytě jedné ze zúčastněných. Avšak díky tiskové agentuře Korzo nyní začali v redakci Playboye opravdu uvažovat o "přesahu z legrace do skutečnosti" a v pátek 26. července v 11 hodin mají dámy s redaktory časopisu pro pány první schůzku.
"Seděly jsme u Klaudie na balkóně jejího bytečku v Podolí, popíjely dobré vínečko a měly krásný výhled. Slovo dalo slovo a vznikl nápad, že by nebylo špatné nechat se takto vyfotit," prozradila tiskové agentuře Korzo Alexandra Geislerová-Šeflová. "Řekly jsme si, že bychom do toho klidně šly a doma že by proti tomu také nikdo nic nenamítal. Tak jsme zavolali Evě Zelinkové � a ta se k nám okamžitě přidala. Dokonce to hned konzultovala s manželem."

"Můj muž Rudolf mi k tomu řekl, aň si dělám, co chci, a že je to moje ostuda. Myslel si totiž, že je to jenom legrace. Jenomže my to bereme docela vážně a spoléháme na kvalitu fotografa, kterým má být vynikající Adolf Zíka," potvrdila vše Korzu Eva Zelinková. "Kolegyně mne dokonce ujistily, že nemusím ani hubnout, ani na plastiku. V nejhorším se prý použijí kouřové efekty nebo milosrdná látka. Já jediná se totiž jako Eva mohu bez ostychu fotit v rouše Evině." Pak trochu zvážněla a dodala: "Kdysi mi v jednom rozhovoru řekla režisérka Irena Pavlásková, že se nechala fotit nahá proto, aby si vyzkoušela, jak se cítí herečky v choulostivých scénách jejích filmů. A tak i my jako bulvární novinářky, které vlastně občas doslova i v přeneseném smyslu svlékáme známé osobnosti donaha, jsme si chtěly také vyzkoušet, jak jsme statečné."
Nejmladší odvážná redaktorka Klaudia Siváková k tomu připojila: "Možná, že je to naše poslední šance, než nám odkvetou všechny lupeny. Alespoň od té doby, co se to provalilo, mám neustále otevřený diář a nestačím odmítat nabídky."

Pak se však snažila Korzo přesvědčit, že "je to samozřejmě jenom legrace" a že o nic nejde.
Fáma vznikla tak, že redaktorky o svém nápadu mluvily s kolegyní, která však jejich slova pochopila jako hotovou věc � a okamžitě vše dala novin. Pikantní informace se chopili další novináři, protože šlo o vítané zpestření okurkové sezóny.

"My jsme to zpočátku brali jako legraci, protože jsme samozřejmě věděli, že se na nás nikdo s podobnou nabídkou neobrátil," řekl tiskové agentuře Korzo Petr Tůma (34) z redakce časopisu Playboy. "Ale možná, že si to přece jen vyzkoušíme, s dotyčnými dámami se spojíme, odhadneme jejich půvaby a zkusíme dotáhnout ten přesah z legrace do skutečnosti až do konce. Třeba to bude velice zajímavé nejen pro nás, ale i pro zmíněné redaktorky."
Vyžádal si pak na novinářky telefonické spojení a hned se s nimi domluvil na první schůzce. Takže nakonec se díky tiskové agentuře Korzo možná celý nápad přece jen uskuteční a zprvu recesistická legrace se stane realitou.

zdroj: Korzo
foto: Korzo - Alexandra Geislerová-Šeflová přijala našeho fotografa v negližé.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

O vašem štěstí ve vztazích nelze pochybovat a vy si to patřičné užíváte. Na víkend si naplánujte zábavu, protože by byla škoda sedět doma. Rozhodně získáte i zajímavou obchodní nabídku či…

Nejčtenější články

Doporučujeme