Náhradnice je Miss Rudého moře

11. 3. 2005
Náhradnice je Miss Rudého moře
V úterý 8. března byla v egyptské Hurghadě zvolena Miss Rudého moře. V rámci Školy Miss tuto soutěž uspořádala Art Production K./2 společně s cestovní kanceláří Blue Style, která je hostitelem Školy Miss.

Miss Rudého moře byla hlavní společenskou událostí týdne v celém regionu. V porotě zesedli egyptské filmové a televizní hvězdy, významní podnikatelé a majitelé sítí hotelů. Finalistky soutěže Miss ČR 2005 se představily v šatech značky Taiza, v plavkách kolekce Aquila Aqualinea a čtyři předvedly i svou volnou disciplínu.

Egyptská porota nakonec zvolila Petru Macháčkovou, finalistku s číslem 12. Petra přijela vystřídat Lucii Linhartovou, která musela odjet kvůli zveřejnění jejích odhalených fotografií. Jako náhradnice vyhrála Petra hned první letošní titul.

Egyptští partneři jí věnovali krásnou sošku královny Nefertiti, která je považována za nejkrásnější ženu v celých dlouhých dějinách nilské říše. Jak se dny Školy Miss chýlily ke konci, polevovala i velice pracovní atmosféra celého projektu. Ve středu se tým Školy Miss vypravil na vyloženě odpočinkový výlet lodí na ostrov Mahmya, kde si dívky užily prvních pár hodin nerušeného odpočinku.

Týden tvrdé práce modelky a finalistky Miss ČR však bude vykoupen v létě, kdy si všechny soutěžící užijí dovolenou od partnera soutěže, cestovní kanceláře Blue Style.

Miss Rudého moře se stala Petra Macháčková.

Výprava Školy Miss do Luxoru, chrámů v Karnaku a zádušního chrámu královny Hatšepsut byla vyčerpávající, ale zároveň inspirativní pro pro budoucí královny krásy ČR. Královna Hatšepsut vládla Egyptu s falešným vousem na tváři 22 let a bylo to nejlepší období staré říše.

Fotograf Stefan Siba uspořádal jedno odpoledne stavbu pyramidy v bazénu a vodní bitvu.

Na ostrově Mahmya si finalistky Miss ČR 2005 užívaly den odpočinku po náročném programu Školy Miss.

zdroj: APK/2

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Už dlouho jste nebyli v tak dobré kondici jako nyní. Vůbec vám nevadí, že je pondělí. Nadřízený se nestačí divit, jak vše bez potíží zvládáte. Také v lásce se blýská na lepší časy. Hoďte…

Nejčtenější články

Doporučujeme