Náhrdelník Manuálu úspěšné ženy je na světě!

23. 5. 2007
Náhrdelník Manuálu úspěšné ženy je na světě!
Dlouho avizovaný náhrdelník, který pro Manuál úspěšné ženy (MUŽ) vytvářela společnost Pearl Bohemica, je na světě! Je určen každému, kdo chce přispět na dobrou věc a v rámci charitativní části projektu si náhrdelník zakoupí pro sebe či své blízké.

Celý výtěžek z prodeje šperku bude věnován jedné konkrétní ženě, jíž finanční částka alespoň zčásti pomůže v jejím dalším životě. ,,Při výběru jsme spolupracovali s Nadačním fondem SLUNCE, který vznikl za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami. Paní Dr. Blanka Dvořáková je opravdová profesionálka se srdcem na pravém místě. Není jí lhostejný osud lidí, kterým život nepřál a kteří třeba nedostali takovou šanci něco dokázat,“ říká Eva Čejková, zakladatelka projektu.

Náhrdelník pochází z dílny českého výrobce tradiční české bižuterie Pearl Bohemica, který na sebe převzal veškeré náklady na výrobu. „Rádi jsme se do projektu zapojili,“ říká David Hlaváč, ředitel společnosti Pearl Bohemica, „protože je naším cílem pomáhat dobrým myšlenkám i projektům.“ Společnost např. podporuje Domov Sue Ryder, o.p.s, či společnost DUHA. Designér společnosti Pearl Bohemica Jan Jaroš dostal nelehký úkol – vytvořit elegantní náhrdelník, jenž bude zobrazovat čistotu, pokoru, ale také krásu a svým způsobem i úspěšnost. „Pro srdce náhrdelníku zvolil perlu, která je symbolem čistoty, pokory, ale i krásy a zároveň vzácnosti. Perlu obklopují dva stříbrné kruhy, jenž symbolizují věčnost,“ říká David Hlaváč. „Náhrdelník působí lehce a elegantně, věřím, že úkol byl splněn,“ dodává.

Máte zájem si náhrdelník zakoupit? Ozdobit se elegantním doplňkem a ještě mít hřejivý pocit z toho, že koupí šperku jste pomohli ženě, která třeba neměla tolik štěstí v životě jako vy, je přece nádherný pocit! Náhrdelník bude k zakoupení na I. výroční konferenci (26. května 2007 v Grandhotelu Bohemia) „Manuálu úspěšné ženy“ a poté na internetových stránkách www.manualzeny.cz, které budou spuštěny ve stejný den a kde si jej budete moci objednat na dobírku. Cena náhrdelníku činí 150,- Kč a celá částka z prodeje je věnována vybrané ženě. Pokud byste jej chtěli objednat již dnes, můžete tak učinit prostřednictvím emailu: info@manualzeny.cz. Děkujeme!

O projektu Manuál úspěšné ženy Projekt vznikl ve společnosti ConPro, záštitu nad ním převzala paní Eliška Hašková Coolidge, držitelka ocenění „Významná Češka v zahraničí“. Mezi speakery na konferenci vystoupí: Miroslava Němcová, 1. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, Milada Karasová, majitelka světoznámé modelingové agentury Czechoslovak Models, Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc., vedoucí lékař kliniky Esthé, Vlasta Libotovská, kosmetička a majitelka kosmetických salónů VALI, Heidi Janků a Jaroslava Křepelková, majitelka vlasového studia Simply Hair, PhDr. Marta Boučková, psycholožka, Ing. Miroslav Ševčík, předseda Liberálního institutu a MUDR. Jan Cimický, vynikající český psychiatr.

O Nadačním fondu SLUNCE pro všechny Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami. Více na www.slunce.info.

O společnosti PEARL BOHEMICA Český výrobce tradiční jablonecké bižuterie a lídr ve výrobě imitovaných perel dodává na český i zahraniční trh módní kolekce bižuterie dle posledních světových trendů. Společnost spolupracuje s předními módními návrháři – Josefem Ťapťuchem, Beátou Rajskou, Evou Brzákovou, Hanou Sedláčkovou a dalšími. Více na www.pearlbohemica.eu.

zdroj: ConPro, s.r.o. http://www.manualzeny.cz>www.manualzeny.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Hurá za víkendovými radovánkami! Jste plni svěží energie a máte chuť experimentovat a podniknout něco inovativního! Klidně si to vyzkoušejte v praxi na vaší domácnosti! Ta je báječná, ale…

Nejčtenější články

Doporučujeme