Nákup plný pohádek

22. 11. 2001
Nákup plný pohádek
Obchodní centrum Hypernova Průhonice bude 24. listopadu 2001 patřit dětem. Společnost Kimberly-Clark, výrobce dětských jednorázových plen Huggies, pro ně připravila nákup plný pohádek.

Nákup plný pohádek

Obchodní centrum Hypernova Průhonice bude 24. listopadu 2001 patřit dětem. Společnost Kimberly-Clark, výrobce dětských jednorázových plen Huggies, pro ně připravila nákup plný pohádek. Od 10 do 15 hodin budou mít možnost se v klidu uvelebit na polštář a poslechnout si pohádku, kterou jim přečte Milena Dvorská nebo Jan Čenský, podívat se v dětském kině na některý z oblíbených českých večerníčků nebo si v dětském koutku Huggies pohrát s hračkami Chico. V areálu obchodního centra budou nakupující potkávat pohádkové postavy.

Vrcholem celého programu ve 14 hod. bude vyhlášení vítěze tříměsíční soutěže o vůz Renault Mégane Air Classic. Již od dubna maminky a tatínkové tipovali množství plenek, které se vejde do zmiňovaného vozu.

Jedna akce končí a druhá začíná. Počínaje listopadem 2001 připravily plenky Huggies překvapení pro své spotřebitele. Vybraná balení plenek Huggies Freedom budou doplněna o pohádková CD, která si děti budou moci v Hypernově Průhonice nechat podepsat od známých osobností. Jedná se o pět různých CD, která obsahují speciálně upravené známé české pohádky, říkanky a písničky. Pohádky namluvili mimo jiné Jan Čenský, Milena Dvorská, Petr Nárožný, Luděk Hrzal a další.

Zdroj: ExMise PR

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Hlavně se naivně nespoléhejte na to, že vás v kritické situaci, do které se dnes bohužel dostanete, někdo podrží. Když budete od začátku spoléhat jen sami na sebe, tak se z maléru…

Nejčtenější články