Nakupujte levně a chytře podle slevových letáků

19. 6. 2019 Prezentace klienta
Nakupujte levně a chytře podle slevových letáků
Hledáte způsob, jak při nakupování ušetřit čas i peníze? Víme, že každodenní nakupování může být otrava, neustále řešit, co a kolik koupit, a především za jakou cenu, není příjemné. Proto existuje portál, který vám zjednoduší vaše nákupy díky online letákům a katalogům. Všechny slevy a výhodné akce ve vašich oblíbených supermarketech, hypermarketech i dalších obchodech tak naleznete na jednom místě.

Kupi.cz nyní i v dalších evropských zemích

Pokud vás nakupování ve slevě baví, a jste v něm trochu zběhlí, portál Kupi.cz jistě znáte. Pomáhá při běžných nákupech potravin, drogerie a dalšího zboží denní potřeby. Nyní zažívá období veliké expanze, pod novou značkou Kupino vstupuje na nové trhy. Podobné výhody, jakých si už pár let užívají čeští spotřebitelé, letos poprvé čekají také na naše sousedy v Polsku, Rakousku, Německu a na Slovensku. Výhledově bude toto rozšiřování pokračovat, vyrazíte-li tedy na dovolenou do zahraničí, uvidíte nejen leták Lidl v Polsku, ale brzy i v dalších evropských zemích.

Všechny slevy pohromadě ve vašem chytrém telefonu

Rozvoj této společnosti však není pouze geografický, její velikou chloubou je praktická mobilní aplikace se stále novými a novými funkcemi. Schovává v sobě všechny aktuální letáky s výhodnými nabídkami. Kromě toho nabízí možnost nahrání věrnostních karet, což značně uleví místu ve vaší peněžence. A jestliže trpíte zapomnětlivostí, jednoduše si v aplikaci vytvoříte praktický nákupní seznam přímo z produktů, které vám například v letáku Kauflandu padnou do oka.

Slevy jsou vždy aktuální a šité na míru

V čem vlastně spočívá kouzlo tohoto portálu? Přítomnost letáků na jednom místě v online prostředí výrazně šetří váš čas. Za pomoci několika kliků si je projdete a vyhnete se tak zdlouhavému listování fyzickými letáky, kroužkování toho, co vás zaujalo, a vypisování si nákupního seznamu. O úspoře peněz ani nemluvě, přeci jen se zde bavíme o slevových akcích.

Ty jsou vždy aktuální a platné. Nestane se vám, že omylem otevřete katalog, obsahující několik týdnů starou nabídku. Naopak, vždy se během pár minut dozvíte, že vyšel nový leták Kauflandu v Německu. Nebo ve vašem městě. To podle toho, kde se zrovna nacházíte. Kupi.cz je totiž díky inteligentnímu lokalizačnímu nástroji schopné určit vaši polohu a nabídnout vám aktuální akce přímo z vašeho okolí. Nestane se vám už tak situace, kdy přijdete do obchodu a bude vám sděleno, že akční zboží, které jste si zamýšleli odnést, není ve vašem regionu dostupné.

Jestli si potrpíte na některé zboží, hledáte například vaše oblíbené pivo v akci, můžete si jej označit a o každé výhodné slevě na něj budete ihned upozorněni.

Závěrem je nutné zmínit, že používání portálu je zcela zdarma. S nastalou expanzí navíc existuje příslib dalšího růstu, rozšiřování a zkvalitňování služeb.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Ráno kráčíte do práce doslova s hrůzou, co se bude dít. Pokud se budete šéfovi vyhýbat, snad se nic nestane. Pakliže si vás zavolá, v ničem mu neodporujte. V duchu myslete na příjemné věci…

Nejčtenější články

Doporučujeme