Nákupy na internetu: Díky cashbacku ušetříte i na odměny pro sebe

23. 4. 2020 Reklama
Nákupy na internetu: Díky cashbacku ušetříte i na odměny pro sebe
Cashback je nejnovější trend, jak ušetřit při online nákupech. Shrnuli jsmepro vás základní informace a přidali trendy tipy, jak s ušetřenými penězi naložit ve vlastní prospěch. Protože přiznejme si to, Vy si to zasloužíte.

Nákupům po internetu se v dnešní době skoro nedá vyhnout. Koho dříve nepřilákalo kouzlo neomezeného sortimentu e-shopů, toho o výhodách online shoppingu přesvědčily zavřené prodejny. Pokud přemýšlíte, jak při takovém nakupování ušetřit, vyzkoušejte cashback.

Nechte si za nákup zaplatit

Cashback je jedním slovem super. Jde doslova o „peníze zpět“. Tuto službu poskytují tzv. cashbackové portály, například stále oblíbenější Tipli.cz. Za fungováním cashbacku není žádné kouzlo, ale skutečnost, že je výhodný pro všechny strany. Svým nákupem pomáháte cashbackovému portálu vydělat, a ten vás za to odmění několika velmi příjemnými procenty z ceny nákupu. Za ušetřené peníze se zase můžete odměnit vy.

Udělejte si radost. Dvojnásobnou

Díky cashbacku si můžete malé radosti dovolit ještě častěji. A navíc při jejich nákupu klidně ušetříte ještě další peníze! Odměňte se třeba botami z eObuv.cz, která s již zmíněným Tipli.cz dlouhodobě spolupracuje. Ať už potěšíte svoje nohy sandálky na léto (které se blíží mílovými kroky), nebo teniskami.

Máte-li raději kosmetiku, je pro vás to pravé ořechové parfumerie Sephora. Víme, ty cenou jsou někdy trochu strašidelné, ale kvalita předčí drogerii ve všech směrech. A vy máte navíc v rukávě tajnou zbraň z prvního odstavce! I Sephoru najdete na Tipli; za nákupy v ní ušetříte až 5 %.

Spojit příjemné s užitečným

Připadá vám kosmetika příliš rozmařilá? Pak se můžete odměnit tím, že zainvestujete do svého pohodlí. A pohodlí začíná přímo u těla. Na mysli máme spodní prádlo. Pořídit si komfortní spodní prádlo není rozmařilost. Je to investice do vlastní pohody, která vám dovolí naplno se věnovat svým zálibám, práci nebo rodině. A když už je řeč o rodině, co překvapit nový prádlem také svého partnera nebo partnerku?

Klepněte pro větší obrázek

Nejlepší cashback? U nás vede Tipli

Již několikrát jsme zmínili web Tipli.cz. Není to náhoda, máme s ním nejlepší zkušenosti, a tak bychom se o něj s vámi rádi podělili. Bezplatnou registraci považujeme za samozřejmost, ale líbí se nám, že cashback si můžeme vybírat hned, bez nutnosti čekat, až naspoříme nějakou částku. Snad ještě častěji než kvůli cashbacku otevíráme Tipli kvůli online letákům. Má jich spoustu. Když se nám nelíbí, co nabízí Lidl leták, rozklikneme si Billu nebo Tesco. A když nakoupíme pro domácnost, rozmařile procházíme parfémy na Notino. Na cashbacku totiž máme nejraději to odměňování se. (Ale nikomu to neříkejte!)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Od přírody jste vynalézaví a dokážete se s ledasčím poprat. Tyto vlastnosti byste měli použít v práci. V posledních dnech stojíte na mrtvém bodě a nadřízený není zcela spokojený. Snažte se…

Nejčtenější články

Doporučujeme