Námořnické mokasíny: K čemu je nosit a jaké vám budou slušet?

24. 4. 2019
Na jaře bývá počasí nevyzpytatelné, a proto byste v botníku měla mít i pár bot, které dobře vypadají a hodí se do každého počasí. Letos se krom balerínek a tenisek nosí také mokasíny, proto je na čase si jedny pořídit! Vybírejte z padesáti párů v naší galerii.

Mokasíny byly původně pánské boty vyvinuté pro námořníky, časem ale pronikly do módy, a to nejen do té pánské, ale i dámské. Dnes už si můžete vybírat z nepřeberného množství mokasín všech barev i tvarů.

Oblíbené bývají lakované nebo semišové. Jako u všech ostatních částí outfitu i u mokasín je letos in zvířecí vzor, zejména ten hadí. V kurzu jsou také výrazné barvy jako hořčicová, červená nebo bílá. Nejvíc ale stejně funguje klasika v černé barvě. Nezapomeňte také na zdobné aplikace v podobě střapců, řetízků nebo cvočků.

Mokasíny navíc letos užijete ke všemu. Hodí se nejen k cigaretovým kalhotám a džínám se zkrácenými nohavicemi, ale také ke krátkým i midi sukním do půl lýtek. Skvěle navíc vypadají ke krátkým šortkám, takže je užijete i v létě.

Inspiraci hledejte v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani poslední zářijový den neleníte a věnujete se sportu. V jedné kolektivní aktivitě jste se našli a provozujete ji, jak se jen dá. Rozhodně nepatříte k lidem, kteří by sportovali sami. To…