Námořnické mokasíny: K čemu je nosit a jaké vám budou slušet?

24. 4. 2019
Na jaře bývá počasí nevyzpytatelné, a proto byste v botníku měla mít i pár bot, které dobře vypadají a hodí se do každého počasí. Letos se krom balerínek a tenisek nosí také mokasíny, proto je na čase si jedny pořídit! Vybírejte z padesáti párů v naší galerii.

Mokasíny byly původně pánské boty vyvinuté pro námořníky, časem ale pronikly do módy, a to nejen do té pánské, ale i dámské. Dnes už si můžete vybírat z nepřeberného množství mokasín všech barev i tvarů.

Oblíbené bývají lakované nebo semišové. Jako u všech ostatních částí outfitu i u mokasín je letos in zvířecí vzor, zejména ten hadí. V kurzu jsou také výrazné barvy jako hořčicová, červená nebo bílá. Nejvíc ale stejně funguje klasika v černé barvě. Nezapomeňte také na zdobné aplikace v podobě střapců, řetízků nebo cvočků.

Mokasíny navíc letos užijete ke všemu. Hodí se nejen k cigaretovým kalhotám a džínám se zkrácenými nohavicemi, ale také ke krátkým i midi sukním do půl lýtek. Skvěle navíc vypadají ke krátkým šortkám, takže je užijete i v létě.

Inspiraci hledejte v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Konec května se vyvede, protože máte skutečně mnoho energie. Sice nejste přitažliví jako jako minulý týden, ale dokážete na sebe díky své kultivovanosti upozornit. Nadřízený je s výkony…

Nejčtenější články

Doporučujeme