Namyšlený metrosexuál Matt (29): Jsem nejkrásnější, strčím do kapsy i Brada Pitta

21. 5. 2014
Depilace, úprava řas, obočí, manikúra, pedikúra, pečlivá úprava účesu a dokonale ladící oblečení. Samozřejmostí je i pravidelný pobyt ve fitness. Získali jste dojem, že čtete denní plán top modelky? Vězte, že takto vypadá den muže, a to ne ledajakého. Matt Dunford o sobě tvrdí, že je nejkrásnější na světě a před jeho krásou by závistí zbledl i Brad Pitt.

Skromný jako fialka

„Krásný jsem po rodičích,“ říká Matt. Jedním dechem ale dodává, že jej péče o zevnějšek stojí dost času i peněz. Ničeho ale nelituje: „To, jak vypadám, je moje vizitka do práce. Vzhled mi zajišťuje obživu, proto je nezbytně nutné, abych byl po všech stránkách dokonalý. Vždyť přece je logické, že když jdete do fitness, chcete vypadat dobře. A jak by se vám líbilo, kdyby se vám věnoval někdo, komu to nesluší?,“ ptá se Matt.

7 hodin příprav

„Když se chystám na party, potřebuji spoustu času, aby mi to opravdu slušelo. Nezřídka až sedm hodin, pro absolutně dokonalý výsledek,“ říká sebevědomě Matt Dunford. „Na mém těle není nic, s čím bych byl nespokojený. Mám dokonale tvarovaný obličej a neodolatelné oči a je mou povinností se o tento dar dokonale starat. Že to stojí spoustu času i peněz? Ano, to je pravda, ale zatím oboje mám, tak proč bych do sebe neinvestoval?“

Mastná pleť či vlasy? Neexistuje

Matt neváhá rozdávat rady všem. Nestihla jste si ráno umýt vlasy a šla do práce s mastnými? „Pro mastné vlasy ani pleť neexistuje žádná omluva. V dnešní době existuje spousta způsobů, jak mít pleť sametově hebkou a vlasy nádherně zářivé,“ přesvědčuje všechny tento krasavec.

Kopačky? Neznám…

Matt je přesvědčen, že díky své kráse nikdy nedostal od přítelkyně kopačky. Vždycky se s přítelkyní rozešel on. „Snažím se být ohleduplný i při rozchodu,“říká Matt. „Většinou mě přílišný obdiv začne unavovat, a navíc, kariéra mi zatím je přednější než vztah. Dívky v mém věku se už nezřídka chtějí usadit a mít děti, a to zatím není nic pro mě. Raději se budu plně koncentrovat na budování své kariéry, než abych se přizpůsoboval vztahu a musel dělat kompromisy," říká Matt rozhodně.

Dívka snů

Přestože nyní vztah nehledá, představu o tom, jak by měla jeho vyvolená vypadat, samozřejmě má. A je to představa velmi konkrétní: Krásná drobná blondýnka s perfektním makeupem, dokonale pěstěnými nehty, která o sebe dbá. Škoda, že Matt také nezmínil, jaké vlastnosti má jeho vyvolená mít.

Stinná stránka krásy

Ženy jej obdivují, muži na něj žárlí. „Spousta lidí mě dopředu odsuzuje, že když jsem takhle krásný, musím být i nutně namyšlený. Ženy na mne sice koukají s obdivem, ale málokterá si mne troufne oslovit. Přemýšlel jsem o tom proč, a došlo mi, že se bojí odmítnutí a myslí si, že musím být nafoukaný. Mohu vás ujistit, že k ženám se chovám jako gentleman a rozhodně je nestřídám jako ponožky.“

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Zatímco na ženy (prý) působí jako magnet, na muže má vliv přesně opačný, asi jako na býka červený šátek. „Nezřídka se se mnou dají krásné ženy do řeči. Problém nastane ve chvíli, kdy si toho všimne jejich partner. Ani nemusí jít přímo o flirt, ale to bohužel nebývá možné vysvětlit. Jeden žárlivec mě dokonce uhodil autoklíčem, navíc ještě zbaběle zezadu. Stálo mě to dvanáct stehů. Další mi zase svůj postoj vysvětlil ručně – a mně museli drátovat čelist,“ vypočítává smutně Matt. „Vidí ve mně soka, a přitom většinou o nic nejde, jen o příjemný rozhovor,“ krčí rameny.

Kolik to stojí?

Jak už bylo zmíněno výše, podobný „servis“ něco stojí. Matt se takto o sebe stará už dlouhých deset let, a každý rok ho jeho údržba přichází na stěží uvěřitelných 10 000 liber – v přepočtu na koruny zhruba 330 000 Kč. Takže každý rok jej jeho zevnějšek stojí přibližně jedno nové auto….

Ale jak sám Matt Dunford říká: „Peníze umím vydělat, a vydělávám díky tomu, jak vypadám. A proto nelituji jediné vydané penny, která mi zajišťuje nádherný vzhled a tím pádem i nádherné výdělky.“

Jsem věrný a nechci „one night stand!“

Matt se brání nařčení, že mu jde především o vztahy na jednu noc. „Rozhodně nejsem ten typ, který by dával přednost vztahům, které skončí ráno. Naopak, za posledních pět let jsem měl pouze vážné a dlouhodobé vztahy, a když miluji, tak se nikde jinde nerozhlížím. Nejsem ten typ, který by měl více přítelkyň najednou,“ ujišťuje.

Plastiky? Nepotřebuji!

Pokud vás napadlo, že si k tomuto vzhledu dopomohl plastikami, Matt rezolutně tvrdí, že ani náhodou. „Plastiky neodsuzuji, proč si nenechat pomoci k dokonalosti, když příroda nebyla štědrá. Ale já naštěstí plastiku nepotřeboval, můj pekáč buchet na břiše je výsledkem mé poctivé práce, i můj dokonalý vzhled je docílen jen skvělou péčí.“

Thor

Kamarádi Mattovi říkají Thor ( severský bůh) – a často jej srovnávají s Bradem Pittem či Chrisem Hemseworthem. „No, upřímně, myslím, že kdybychom stáli vedle sebe, že bych vypadal lépe,“ říká sebevědomě Matt.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozchod s čerstvou známostí je doslova na spadnutí. Uvažujete o něm od minulého týdne, přesto chcete zůstat přáteli. To se drahé polovičce vůbec nezamlouvá a ztropí pár nehezkých scén.…