Naomi Campbell: Abstinuju a jsem šťastná

25. 1. 2013
Naomi Campbell: Abstinuju a jsem šťastná | Zdroj: Profimedia.cz
Britská topmodelka Naomi Campbell se před více než rokem rozhodla zcela vzdát alkoholu. Nejenže od té doby nemusí tolik krotit svou výbušnou povahu a nemá problémy s agresivitou, prý se ale především cítí šťastnější. Po roce mimo veřejný život se údajně dala dohromady a prožívá krásné chvíle ve vztahu s ruským miliardářem Vladimirem Doroninem.

„Pokud si lidé myslí, že mě znají, pak by se měli zamyslet znova. Většina lidí si myslí, že mě zná, protože viděla mé obrázky všude možně po několik let, ale když nepracuju a nedělám nic veřejného, snažím se žít soukromý a velmi tichý život… Vzdala jsem se alkoholu. A když nepiju, jsem mnohem šťastnější,“ svěřila Naomi magazínu Life & Style.

Naomi hodně cestuje mezi svými domovy v New Yorku a Londýně, teď k tomu přibyl navíc třetí domov partnera Doronina v Moskvě.

„Jsem cikánka. Chci objevovat a vidět nové divy světa a trávit kvalitní čas s lidmi, které miluju,“ dodala britská kráska.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ve vaší širší rodině dojde k události, jež si vyžádá častější vzájemné kontakty. Třebaže se vám to bude zpočátku trochu zajídat, brzo zjistíte, že máte v příbuzenstvu velmi zajímavé…

Nejčtenější články