Naomi Campbellová boxovala v nočním klubu

18. 7. 2002
Naomi Campbellová boxovala v nočním klubu
Čokoládové hvězdě světových předváděcích mol, Angličance Naomi Campbellové, zase jednou ujely nervy. Tentokrát dokonce došlo i na pěsti!

Naomi Campbellová boxovala v nočním klubu

Klepněte pro větší obrázek

Čokoládové hvězdě světových předváděcích mol, Angličance Naomi Campbellové, zase jednou ujely nervy. Tentokrát dokonce došlo i na pěsti! Jak uvedl německý bulvární tisk, vystartovala topmodelka v jistém pařížském nočním klubu na hollywoodskou hvězdičku Bijou Phillipsovou. "Knokautuju tě!" měla při tom Naomi vztekle vykřikovat.
Co obě dámy rozzuřilo? Všechno začal hereččin milenec Sean Lennon, který měl v klubu s modelkou tmavé pleti viditelně flirtovat. Na to reagovala Bijou, dcera zpěváka skupiny Mamas & the Papas Johna Phillipse, po svém - do Naomi výmluvně a bez okolků vrazila. A ta odpověděla ječením, výhrůžkou i pěstmi!


Německý bulvár topmodelku označil slovním spojením "mega-zickig berühmte Schönheit", což se do češtiny dá volně přeložit jako "světově známá krásná mega-husa".
Bijou a Naomi se již před časem rozhádaly kvůli Puffovi Diddymu, někdejšímu partnerovi americké zpěvačky a herečky Jennifer Lopezové.zdroj: Korzo

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Konec týdne se přiblížil, hurá. Pracovní doba vám utekla a dnes tomu nebude jinak. Nevyhnete se konfrontacím s vedoucím, ale žádná ostrá hádka nehrozí. Určitě se domluvíte jako lidi. Přeci…

Nejčtenější články

Doporučujeme