Naomi Watts si zahraje Marilyn Monroe

16. 5. 2010
Naomi Watts si zahraje Marilyn Monroe
Herečka Naomi Watts bude od ledna příštího roku hollywoodskou legendou Marilyn Monroe. Stane se jí před filmovou kamerou při natáčení filmu Blonde inspirovaného stejnojmennou knihou Joyce Carol Oates.

Snímek stejně jako literární předloha bude vyprávět detaily z kontroverzního života legendární hvězdy padesátých a šedesátých let minulého století.

Nevyhne se ani pikantnímu sexuálnímu životu Marilyn.

Když v roce 2000 kniha vyšla, byl to poprask. Oates se totiž nechala unést a řadu příběhů o slavné herečce přibarvila. Velmi si dala záležet na lascivních detailech.

Identitu milenců Marilyn sice skryla pod přezdívky „Exatlet“, „Scenárista“ či „Prezident“. Není ale těžké uhodnout, že se jedná o Joa DiMaggia, Arthura Millera či Johna F. Kennedyho.

Kniha také obsahuje příběh, kdy Marilyn výměnou za hlavní roli nabídla slavnému producentovi svůj rozkrok.

Naomi se v prvních scénách filmu režiséra Andrewa Dominika objeví ještě jako Norma Jean Baker, jak zní občanské jméno Marilyn Monroe, a divákům ukáže cestu k sexsymbolu i tragické smrti.

ČTĚTE TAKÉ:
Roman Vojtek: Na porod jsem nebyl připravený!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Po pravdě řečeno není leden vaším favorizovaným měsícem. Všechno jde od desíti k pěti a potácíte se v nejistotě. Do toho jste nervózní z koronaviru. Prostě žádná legrace. Hvězdy vám radí…

Nejčtenější články

Doporučujeme