Nápadité balení dárků

1. 12. 2006
Nápadité balení dárků
Nápady, jak zabalit dárky nádherným, nápaditým způsobem. Nápady na nouzové balení na poslední chvíli s využitím materiálu, který máte po ruce.

S výběrem takového množství nápadů a technik snadno zabalíte dárky tak, že je nikdo nepřehlédne. Přidejte k papíru několik vhodně zvolených ozdob a během několika minut se váš dárek rozzáří. S bohatou mašlí docílíte elegantního vzhledu balíčku. A pokud chcete použít dárkový sáček, udělejte to po svém.

Originální přání a jmenovky Návody jak vytvořit malá umělecká díla z trávy, tobolek, papírových kapsiček, kulatých krabic, krajek, tapet, hedvábného papíru, mušlí, známek, pohlednic a dalších drobností

Najděte si nůžky, lepicí pásku, lepidlo, kousek látky, pár knoflíků, kousek provázku a další poklady a můžete se pustit do realizace nápadů.

Tato kniha volně navazuje na úspěšný první díl, který vyšel vloni před vánocemi a kterého se prodalo téměř 10 000 výtisků. Druhý díl je ještě obsáhlejší - je v něm přes 60 nových nápadů na zabalení dárků a návodů, jak vyrobit nejrůznější květiny, mašle a ozdoby nejen na dárky z kousku papíru nebo stuhy.

Kapitoly jsou rozděleny do ročních období a měsíců a podle toho i barevně rozlišeny. Kromě dalších způsobů dárkového balení s různými vějířky apod. je zde například návod, jak vyrobit z malých zbytečků papíru krásnou květinu, jak jednoduše zabalit dárek do papíru tak, že jej nerozeznáte od opravdové kabelky, jak vytvořit hvězdičku, kterou lze použít na dárek i vánoční stromeček atd. Častým dárkem bývají také peníze a protože si myslím, že by neměly být předávány pouze v obyčejné obálce, je v knize i pár vtipných nápadů na zabalení peněžních dárků.

Kniha je formátu A4, v pevné vazbě, na křídovém papíře, má 90 stran s barevnými fotografiemi a podrobnými nákresy.

Kniha od Constance E. Richardsová Nápadité balení dárků rozměr: 220 x 260 mm hřbet: 13 mm – jen potah ISBN 80-7341-334-5 299 Kč

konkurence: OZDOBNÉ BALENÍ DÁRKŮ autorka - Radka Křivánková

  1. držitelka dvou rekordů zapsaných do Guinnessovy knihy (zabalení nejmenšího

a největšího dárku na světě)

zdroj: Radka Křivánková www.darkovebaleni.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Raci, nezůstávejte ve vztahu s někým nevhodným. Občas se stává, že se cesty dvou lidí rozdělí a už si nemají co říct. Hlavně si dávejte pozor, ať nezasáhnete své potomky. I tak…

Nejčtenější články

Doporučujeme