Náplasti Q10 proti vráskám v okolí očí a proti příznakům stárnutí

19. 3. 2007
Náplasti Q10 proti vráskám v okolí očí a proti příznakům stárnutí
Díky inovační technologii v novém preparátu s koenzymem Q10 je zajištěn silný efektní účinek proti vráskám. Díky zvýšenému účinku komponentů (koenzym Q10, Rosa rubiginosa, Buxus chinensis, Calendula officinalis) chrání pleť před škodlivým působením slunečního záření a volnými radikály. Vyhlazují jemné vrásky, omezují viditelnost hlubších vrásek a také hydratují pokožku.

Návod k použití: Pomocí odličovače bez oleje očistěte místo v okolí očí. Vyjměte produkt ze zapečetěného obalu a bezpečnostní fólie. Aplikujte jej na oblast, kde je léčba potřebná. Nechte působit nejméně 20-30 minut nebo přes noc. Potom opatrně sejměte. Opakujte tento postup každý den. První účinky jsou viditelné již po jednom týdnu.

Složení: Buxus chinensis, Rosa rubiginosa, Propylene glycol, Glycolic acid, Calendula officinalis, Ascorbic acid, Lactic acid, Tocopheryl acetate, Glycine soya, Daucus carota, Methylsilanol hydroxyproline aspartate, Equisetum arvense, Humulus lupulus, Ubiquinone, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl palmitate, Citric acid.

Shrnutí základních informací Náplast Q10 Transdermální náplasti proti vráskám/proti příznakům stárnutí – okolo očí

  1. inovační technologie
  2. koenzym Q10
  3. stimulace buněčné regenerace
  4. redukce jemných vrásek okolo očí (tzv. kohoutí stopy)
  5. viditelné omezení barevných změn pokožky
  6. zářivý vzhled

Balení obsahuje 12 náplastí. Doporučená maloobchodní cena balení je 529 Kč. K zakoupení v prodejnách řetězce Sephora.

Soutěž o náplasti Q10

Nyní máte možnost vyhrát 5x náplasti Q10. Soutěž je uzavřena. Vyhrávají: planea , wiwenka, Micka.pet, moni., Nena

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Střelci, vstupujete do úspěšného pracovního týdne. Veškeré povinnosti zvládáte s přehledem a nemáte strach pouštět se do větších akcí. Nadřízený si vašich ambicí ihned všimne a začne…

Nejčtenější články

Doporučujeme