Naplňte svá srdce

6. 2. 2002
Naplňte svá srdce
Ve čtvrtek 7. února 2002 bude v Centru Černý Most zahájen druhý ročník charitativní sbírky s názvem "Naplňte svá srdce", jehož výtěžek bude věnován Ťstavu sociální péče.

 "Naplňte svá srdce"

Ve čtvrtek 7. února 2002 bude v Centru Černý Most zahájen druhý ročník charitativní sbírky s názvem "Naplňte svá srdce", jehož výtěžek bude věnován Ťstavu sociální péče. Ten se stará o mentálně handicapované osoby.

Princip sbírky je stejný jako v loňském roce. Každý, kdo bude chtít přispět dobré věci si může od hostesek v Nákupním nebo Zábavním centru Černý Most za dvacet nebo více korun zakoupit umělou květinku. Zároveň od hostesky obdrží míček, který vhodí do některého z velkých plastových srdcí, která budou umístěna přímo v pasáži CČM. Patronem letošní sbírky se stal ing. Miroslav Froněk, starosta městské části Prahy 14.

Finanční výtěžek z této sbírky poputuje, stejně jako vloni, do Ťstavu sociální péče v Sulické ulici na Praze 4, se kterým Centrum Černý Most celoročně spolupracuje. Tento ústav se stará o více než 170 mentálně postižených osob.
Sbírka bude ukončena v den svatého Valentýna, tedy 14. února 2002, kdy bude Mgr. Evě Kostelné, ředitelce Ťstavu sociální péče slavnostně předán šek s vybranou částkou. Umělé květiny, které návštěvníkům zůstanou jako symbol pomoci potřebným, věnovalo Centrum Černý Most, ústavu bude tudíž věnována celá vybraná částka.
V loňském roce vybraná částka překročila 111.000,- korun. Peníze byly použity na zakoupení dřevěného srubového domku pro děti a na nákup hraček.

Zdroj: AMI Communications

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Račí síla, kterou jindy oplýváte, se začne pomalu ztrácet. Za všechno může přemíra stresu v zaměstnání. Zadané úkoly se vám nedaří zpracovávat rychle a pečlivě. Nyní jste spíše roztěkaní a…

Nejčtenější články

Doporučujeme