Naplňte svá srdce

6. 2. 2002
Naplňte svá srdce
Ve čtvrtek 7. února 2002 bude v Centru Černý Most zahájen druhý ročník charitativní sbírky s názvem "Naplňte svá srdce", jehož výtěžek bude věnován Ťstavu sociální péče.

 "Naplňte svá srdce"

Ve čtvrtek 7. února 2002 bude v Centru Černý Most zahájen druhý ročník charitativní sbírky s názvem "Naplňte svá srdce", jehož výtěžek bude věnován Ťstavu sociální péče. Ten se stará o mentálně handicapované osoby.

Princip sbírky je stejný jako v loňském roce. Každý, kdo bude chtít přispět dobré věci si může od hostesek v Nákupním nebo Zábavním centru Černý Most za dvacet nebo více korun zakoupit umělou květinku. Zároveň od hostesky obdrží míček, který vhodí do některého z velkých plastových srdcí, která budou umístěna přímo v pasáži CČM. Patronem letošní sbírky se stal ing. Miroslav Froněk, starosta městské části Prahy 14.

Finanční výtěžek z této sbírky poputuje, stejně jako vloni, do Ťstavu sociální péče v Sulické ulici na Praze 4, se kterým Centrum Černý Most celoročně spolupracuje. Tento ústav se stará o více než 170 mentálně postižených osob.
Sbírka bude ukončena v den svatého Valentýna, tedy 14. února 2002, kdy bude Mgr. Evě Kostelné, ředitelce Ťstavu sociální péče slavnostně předán šek s vybranou částkou. Umělé květiny, které návštěvníkům zůstanou jako symbol pomoci potřebným, věnovalo Centrum Černý Most, ústavu bude tudíž věnována celá vybraná částka.
V loňském roce vybraná částka překročila 111.000,- korun. Peníze byly použity na zakoupení dřevěného srubového domku pro děti a na nákup hraček.

Zdroj: AMI Communications

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Je třeba, abyste se zbavili negativních emocí. Musíte se ovládnout, abyste snad někomu neublížili. Mrzelo by vás to celý život. Do svého osobního života byste měli přinést nějakou změnu.…

Nejčtenější články