Naštvaná Vendula Auš Svobodová: Nejsem těhotná, sakra!

22. 5. 2010
Naštvaná Vendula Auš Svobodová: Nejsem těhotná, sakra!
Ani na slavnostním předání šeku pro nadační fond Kapka naděje, se jeho prezidentka Vendula Auš Svobodová (38) neubránila otázkám kolem jejího případného těhotenství. "Nejsem v jiném stavu, sakra. Až budu, tak se to dozvíte," odpalovala dotěrné otázky.

I laik neznalý zákonitostí těhotenství nemohl v žádném případě o této realitě zapochybovat. Vendula je štíhlá, a jak řekla, těhotenské stravovací choutky se jí obloukem vyhýbají. "Až to přijde, tak to bude. Zatím ale další potomek na cestě není," uvedla prezidentka Kapky naděje.

Klepněte pro větší obrázek

Jak prozradila, dává si, na co má momentálně chuť, a doma se prý s radostí pouští do vaření. "Nejsem žádné domácí dřevo. Prostě normální ženská. Vařím ráda, a když je pro koho, pak tuplovaně," svěřila se s tím, že partner Patrik si její krmi nemůže vynachválit.

Ještě před pár měsíci měl, aspoň podle Venduly, touhu na své postavě tvrdě zapracovat a zhubnout deset až patnáct kilo. Ale zůstalo údajně jen u té touhy. "Já ho do ničeho nenutím. Chce? Tak ať hubne. Rozmyslel si to? Žádný problém. Mně se líbí, jaký je - a basta. A že mu to zatím nejde, a váha rozdíly ne a ne ukázat? To je vlastně i moje zásluha a ocenění mého kulinářského umění," pochválila se Vendula.

ČTĚTE TAKÉ:
Bára Basiková: Můj největší hřích? Ráda utrácím…

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Druhé prosincové pondělí budou Berani zářit od ucha k uchu. Není divu. Vždyť jim půjde při pondělku všechno od ruky. Velký potenciál mají láska, pracovní vztahy, kreativní činnosti,…

Nejčtenější články

Doporučujeme