Natáčení Rafťáků zahájeno

29. 6. 2005
Natáčení Rafťáků zahájeno
V pátek padla první klapka nového českého filmu pro teenagery Rafťáci. Snímek, který koprodukuje televize Nova, natáčí štáb režiséra Karla Janáka, z jehož dílny pocházejí megaúspěšní Snowboarďáci.

Natáčení nové české teenagerovské komedie Rafťáci „odstartovala“ v pátek na vodním slalomovém kanálu ve Veltrusích první klapka s netradičním, ale podle ujištění režiséra Karla Janáka šťastným číslem 333. Prvního klapnutí se ujal Ing. Petr Chajda, ředitel akvizice a strategie TV Nova, která snímek koprodukuje, společně s legendárním hokejovým brankářem Dominikem Haškem. „Divácký úspěch a štábu dobrou pohodu, stejnou jako v první den,“ popřál Rafťákům Petr Chajda a dodal: „Parta je výborná, věřím, že i výsledek její práce tomu bude odpovídat.“ Pak už dravou vodu veltruského kanálu v prvním záběru úspěšně zdolali oba hlavní hrdinové – Vojta Kotek a Jirka Mádl. Ve filmu Rafťáci půjde o spojení adrenalinových sportů, humoru a sexu. Jak se dá podle názvu předpokládat, děj se bude odehrávat především na rozbouřené vodě, kam oba kluci odjedou z donucení rodičů. Příběh se ale vyvine k všestranné spokojenosti rodičů i jejich potomků. Scénárista a režisér Karel Janák slibuje, že to nebude film jen pro teenagery, ale že si své v něm najde i generace jejich rodičů, kterým se po bezstarostnosti mladického odvazu už jen stýská. Rafťáci jsou pro televizi Nova dalším z mnoha českých filmů, které se rozhodla podpořit. Podílela se například na vzniku snímků Příběhy obyčejného šílenství, Duše jako kaviár, Jak básníci neztrácejí naději, Kameňák 1, 2 a 3, Non plus Ultras, Pánská jízda, Z pekla štěstí 1 a 2 či Andělská tvář. K nim ještě letos přibudou další tři – Jak se krotí krokodýli, Ro(c)k podvraťáků a Obsluhoval jsem anglického krále. Zcela v produkci TV Nova pak vznikl divácky velmi úspěšný Román pro ženy.

zdroj: Tiskové odd. TV Nova

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

O spolehlivosti byste mohli kdekoho poučit. To už ví i nadřízený, který je s vaší prací velice spokojený. Na konci týdne si vysloužíte pochvalu a tím pádem i přilepšení k výplatě. Jen…

Nejčtenější články

Doporučujeme