Natalie Portman: Galliano je nechutný rasista!

2. 3. 2011
Natalie Portman: Galliano je nechutný rasista!
Nedlouho poté, co byl John Galliano v Paříži zatčen pro hrubé rasistické urážky, objevilo se na internetu video jeho dalšího šíleného verbálního útoku.

Čerstvě Oscarem ověnčená herečka Natalie Portman je mezi prvními, kterou pobouřila návrhářova „láska“ k Adolfu Hitlerovi a která na ni veřejně reagovala. Je totiž židovkou narozenou v Jeruzalémě.

„Miluju Hitlera,“ křičí Galliano na novém videu ze stejného baru, v němž se minulý týden dopustil rasistického útoku na popíjející pár.

Natalie je přitom tváří parfému Miss Dior Cherie módního domu Christian Dior, v němž Galliano pracoval jako hlavní návrhář.

„Jsem hluboce šokovaná a znechucená tímto videem s Johnem Gallianem, který tam pronáší jisté komentáře. Ve světle této skutečnosti a jako člověk, který je hrdý na to, že má židovské kořeny, nechci být nijak v žádném případě spojována s panem Gallianem,“ vzkázala Natalie ve svém prohlášení světu.

Společnost Christian Dior Galliana okamžitě propustila už po prvním incidentu z minulého týdne.

ČTĚTE TAKÉ:
John Galliano: génius, nebo rasista?!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jste společenským tornádem, neboť jste schopni neustále bavit veřejnost i lidi kolem vás. V profesní sféře ovšem Mars nyní signalizuje dočasnou změnu. Kupodivu nyní budete přemýšlet…

Nejčtenější články

Články odjinud