Natalie Portman propadla gyrotonickému cvičení

11. 9. 2013
Natalie Portman propadla gyrotonickému cvičení | Zdroj: Profimedia.cz
Herečka Natalie Portman je štíhlá jako laňka. Zčásti proto, že běhá kolem dvouletého syna Alepha, ale také protože propadla gyrotonickému cvičení. Průkopnicí tohoto tréninku byla před deseti lety Madonna. Dnes se mu věnují všechny celebrity. Cvičení na stroji s lektorem totiž kombinuje Pilates, jógu, tajči a plavání.

„Snažím se cvičit, běhám a dělám gyrotonické cvičení, což je něco jako Pilates a je to velmi dobré pro páteř, velmi léčivé. Navíc se za celý den hodně naběhám, zvlášť teď, když mám dvouletého syna, který mě drží neustále v pohybu a nutí zajímat se o svět,“ prozradila Natalie.

Alepha má hvězda filmu Černá labuť s choreografem Benjaminem Millepiedem, jehož manželkou se stala loni na počátku srpna.

„Jsem v situaci, kdy miluju svoji rodinu, ale také mám stále svou práci, takže to visí na tom, jak to vše zkombinuju. Mám veliké štěstí, že mám pomoc a také skvělého partnera, což všechno hodně zjednodušuje,“ svěřila Natalie magazínu Hello!.

Foto: Profimedia.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Po pravdě řečeno vám mohou všechna znamení doslova závidět, protože je všechno jednoduché a příjemné. Prostě jako procházka růžovým sadem. Momentálně nemáte vůbec žádné starosti, které by…

Nejčtenější články

Doporučujeme