Nature Group - Nová příležitost vaší seberealizace

9. 9. 2003
Nature Group - Nová příležitost vaší seberealizace
Na trhu začala působit nová česká dynamická společnost NATURE GROUP a.s. nabízející velmi kvalitní přírodní potravní doplňky, které se používají jako účinná prevence a podpůrná léčba různých civilizačních nemocí. Firma nabízí zajímavé výdělky a možnost vlastní seberealizace a kariérního růstu.

Mladá česká společnost zabývající se distribucí přírodních potravinových doplňků Vita Naturae.

Společnost přináší na trh sortiment přírodních potravinových doplňků, vycházejících z receptur, které již naši předkové užívali při prevenci či léčbě různých nemocí.Tyto receptury prošly dlouhým vývojem a výzkumem. Výsledkem této práce jsou čisté a účinné výtažky. Jsou léty ověřenými pomocníky chránícími náš organismus před řadou civilizačních chorob, ale uplatňují se i při léčbě mnoha nemocí.

Cílem společnosti je nejen svými výrobky, ale všemi službami přinášet do života zákazníků zdraví, harmonii a pomáhat tak prožívat plnohodnotný život.

Stávající sortiment ( uváděna pouze hlavní složka výrobku ) a zaměření výrobků

- výtažek z borůvky – cukrovka, záněty sliznic, trávicího traktu a močových cest, regenerace oční sítnice, šeroslepost - výtažek z petržele – nemoci ledvin, močového měchýře, ledvinové koliky, upravuje činnost žaludku a trávení - výtažek z česneku – snižování krevního tlaku, předcházení kornatění tepen, snížení hladiny cholesterolu, zlepšení látkové výměny, detoxikační účinek - výtažek z červené řepy – účinný zhášeč volných radikálů, anemie, zvýšení imunity, ředí krev, protinádorová prevence - výtažek z maralu – pozitivní účinek na mužskou potenci, posílení organismu, zvýšení vitality, podpora trávení, napomáhá odstranění stresu a podrážděnosti - výtažek z ostropestřce – obnova a ochrana jaterního parenchymu, snížení cholesterolu, ochrana jater při používání antikoncepčních přípravků, prevence aterosklerozy - výtažek z cibule – příznivě ovlivňuje a upravuje střevní mikroflóru, omlazující účinky, - výtažek z křenu – zlepšení metabolismu, tonizace organizmu v rekonvalescenci, zlepšení látkové výměny, močopudné působení - výtažek z rakytníku – rekonvalescence, účinný multivitamín, žaludeční potíže, rostlinný bio-harmonizátor - výtažek z bezu – zmírnění neuralgických problémů při revmatismu, prevence angíny, chřipky, kašle, uvolnění dýchacích cest, zklidnění organizmu

Společnost NATURE GROUP a.s. vám nabízí spolupráci v řadách našich obchodních zástupců, ale i další vzdělávání a zajímavý kariérní postup na manažerské a řídící pozice. Chce vytvořit fungující pracovní tým, schopný společně s vámi naplňovat filosofii naší společnosti tak, aby se stala stabilní a silnou firmou, která pomáhá svým zákazníkům prožívat zdravější život. Nabízíme zajímavé výdělky a možnost vaší seberealizace.

Informace: Veškeré informace o spolupráci s firmou obdržíte v sídle společnosti, případně telefonicky či elektronickou poštou.

NATURE GROUP a.s., Freyova 27/82, Praha 9, PSČ 190 00 tel/fax : 296644691, mobil.č. : 736631861, E-mail: obchod@naturegroup.cz

Reklamní článek

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Profesní plány jsou vytříbené, myslíte na každý detail. Najdete chybu tam, kde ji druzí nevidí. Kvůli tomu si vás nadřízený oblíbil. Pokud pracujete ve finančnictví, nemáte šanci na…

Nejčtenější články

Doporučujeme

Recepty pro vás Další recepty