Naučte se meditovat a získejte z vesmíru, co chcete. Jak na to?

3. 6. 2018
Naučte se meditovat a získejte z vesmíru, co chcete. Jak na to?
Říká se, že když si něco hodně přejete, splní se vám to. Ať chcete novou lásku, méně vrásek, lepší zdraví nebo zažít cestu kolem světa, musíte tomu jít v myšlenkách naproti.

Jak přání fungují? 

Věříte, že když si budete něco usilovně přát, že se vám to vyplní? Nemusíte věřit na nadpřirozené síly, síly vesmíru, ale určitě máte tu zkušenost, že když si začnete něco přát, začnete se na to soustředit, začnou se dít věci. Když na něco opravdu zaměříte svou pozornost, začnete pro to dělat možná drobné věci, aniž byste si to uvědomovala.

A efekt sněhové koule, tedy to, že na malou změnu se nabalují další a další, až dojde ke změně velké, způsobí, že máte pocit nadpřirozeného zázraku. Když si tedy budete něco usilovně přát a bude to realistické přání (nebudete se chtít ráno probudit v kůži modelky nebo o třicet let mladší), můžete toho fakt dosáhnout. Jen si dobře rozmyslete, jak své přání formulujete, ať nedopadnete jako hrdinové seriálu Trpaslík. A teď se už pojďte soustředit, zklidnit svou mysl a něco si přát. Jak na to? 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Předposlední pracovní den bude v duchu usmiřování, ale to nemusí vyjít. Střelci nechtějí jít s pravdou ven. Jak je to s jejich milostným životem? Naštěstí se odreagují prací. Zelenou mají…

Nejčtenější články

Doporučujeme