Komentáře k článku zpět na článek

šiška 7. 11. 2016 | 11:16

No o tom by se dalo dlouze polemizovat že jen ON ten všemohoucí bůh nás udělá šťastnými. Když je všemohoucí proč nezabrání umírání nevinných dětiček, válkám a jiným svinstvům??? Ale nikomu neberu a toleruji ať si každý věří čemu chce, je to jen a jen jeho věc,že.

Musi 6. 11. 2016 | 19:41

Jestli si můžu dovolit trochu polemiky (při vší úctě k autorům článku): Strážní andělé opravdu existují, ale nelze v ně věřit odtrženě od Boha, protože to On nám je poslal. Stejně tak je možné prosit o pomoc mrtvé, tedy svaté a ty, o kterých můžeme věřit, že jsou u Boha a přimlouvají se u něj za nás, ale jinak může být komunikace s dušemi dost nebezpečná, protože se vám snadno může stát, že se místo na "dobré duše svých blízkých" napojíte na zlé duchy, a ti vám nepomůžou, spíš naopak. S tím, že když si člověk něco přeje, měl by se o to snažit, a že máme být šťastní v této přítomné chvíli, lze samozřejmě jenom souhlasit. Ale je to na prvním místě Bůh, kdo nám může a chce splnit naše přání a jen On nás může a chce udělat šťastnými.

Mata69 6. 11. 2016 | 18:26
eseta 6. 11. 2016 | 16:14

Připadá mi dost šílené, abych prakticky na každou větu musela klikat na další "boxík". Mě tyhle články s osmi větami a každou musím extra rozkliknout prostě přestaly bavit, i když některé bych si byla bývala docela ráda přečetla...

Mata69 6. 11. 2016 | 13:33

8 boxů mě opět odradilo od čtení. Trochu divný je nadpis "Naučte se správě přát", jakože máme se naučit správně přát k narozeninám, k svátku...k promoci...?

Přečtěte si také

Horoskopy

Hurá! Už je tady poslední den v práci! Sice šlo všechno docela dobře, ale na druhou stranu jste rádi,…

Nejčtenější články

Doporučujeme