Návrhářka Iška Fišárková představí módu v bubenečské čističce!

26. 3. 2010
Návrhářka Iška Fišárková představí módu v bubenečské čističce!
Neobvyklá módní show spojená s taneční performancí proběhne v čističce v Bubenči. V úterý 13. dubna ve 20hodin ji tu představí známá módní designérka Iška Fišárková, která jako jedna z mála českých návrhářek vytváří i originální módu pro muže.

Klepněte pro větší obrázek

Právě pánským společenským oblekům je věnována i její nejnovější přehlídka Čistému vše čisté. Choreografie show pro celkem šest modelů a tanečníků se tentokrát ujal Jan Kodet, baletní mistr z Národního divadla Praha. Akce proběhne v rámci druhého ročníku Pražského bienále výtvarných forem.
„Přehlídku inspirovala krása čističky, šarm ostrých hochů a říz podsvětí,“ Iška Fišárková, v jejíž přehlídce se potkají nejen dvě různě oblečené chlapské party, ale i přírodní a high-tech materiály, prvky společenské a sportovní, adrenalin a mužná něha.

Pohlední manekýni v čele s choreografem a tanečníkem Janem Kodetem předvedou performanci, při které budou vznikat různé varianty modelů přímo během produkce. Společenské kalhoty, saka a bundy doplní noblesní vesty, chybět nebudou ani návrhářčiny slavné pánské košile. „Svým oblečením se můžeme jen zařadit k některé sociální skupině, ale můžeme jím i neotřele a univerzálně komunikovat,“ naznačuje pojetí přehlídky Iška Fišárková, která ve svém atelieru vytváří oděvy pro náročné klienty je i vyhledávanou módní poradkyní.

Na přehlídce Čistému vše čisté se odráží i její obdiv k elegantnímu a preciznímu inženýrskému dílu kanalizační čistírny, v níž nyní sídlí oblíbené Ekotechnické muzeum.

www.iskafisarkova.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vypadá to, že si sobotního klidu moc neužijete. Budete třeba, abyste si zkrátili spánek, což vám bude proti mysli. Nakonec však oceníte všechno, co se dnes stane. Existuje reálná možnost,…

Nejčtenější články