Návrhářské duo Zárubová & Mašindová

20. 12. 2006
Návrhářské duo Zárubová & Mašindová
Ilona Zárubová a Mirka Mašindová se od roku 1997 účastní nejrůznějších módních přehlídek a soutěží. Vždy se jim dostalo velkého aplausu. Jejich tvorba zahrnuje nadčasové pletené modely, modelovou tvorbu, ale jsou schopny vytvořit i reprezentativní firemní oblečení.

Ilona Zárubová a Mirka Mašindová kladou při modelové tvorbě velký důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi, dokážou pomoci při dotváření šatníku každé ženy, navrhují oděvy přesně na míru, které dokážou zakrýt i malé nedokonalosti postavy. Běžně navrhují dámské i pánské oblečení jako jsou kabáty, kostýmy, šaty i večerní toalety, pánské obleky a svatební šaty.

Mnoho lidí si stále láme hlavu, co dát rodině a přátelům pod vánoční stromeček. Požadavek je většinou u všech stejný. Chtějí kvalitu a aby dárek neurazil a potěšil. Kolikrát se Vám stalo, že obdarovaný dárek neuvítal s takovým nadšením, jaké jste si představovali? Zaručeným úspěchem může být kvalitní úpletový svetřík, nebo čepice s šálou. V těchto zimních dnech nadčasové modely z dílny Zárubová & Mašindová určitě pohladí na duši i zahřejí na těle. Ilona Zárubová a Mirka Mašindová přicházejí s typy na vánoční dárky.

Fialová čepice http://www.dama.cz/moda/foto/zarubova_cepice.jpg" align=left hspace=5> Letos je v kurzu tmavě fialová barva.

Přes měkoučký materiál, ze kterého je tato čepice vyrobená, se nedostane ani nejkrutější mráz a přitom je velmi slušivá.

Vlněná čepice je ozdobená pletenými kytičkami.

Jemný detail je také ohrnutí lemu.

Cena: 390,- Kč

Smetanová sada čepice se šálou http://www.dama.cz/moda/foto/zarubova_sala.jpg" align=left hspace=5> Trendy smetanová barva se hodí téměř ke všemu.

Je velmi jemná a uklidňující.

Komplet čepice a šály z úpletu je hřejivý už napohled.

Čepice i šála mají celožebrový vzor.

Čepice je v horní části svázaná, čímž vytváří trendy look.

Šála je obohacená o klasické třásně.

Cena za komplet: 880,- Kč

Zavinovací svetřík http://www.dama.cz/moda/foto/zarubova_zavsvetr.jpg" align=left hspace=5>Tmavě fialový zavinovací svetřík z pohodlného měkkého úpletu působí na těle velmi přitažlivě.

Je ozdobený jemnými detaily jako jsou asymetrické úpletové bochánky a pásek na stáhnutí.

Cena: 1 100,- Kč

Úpletový rolák http://www.dama.cz/moda/foto/zarubova_svetr.jpg" align=left hspace=5>Tmavě fialový úpletový rolák ve zkrácené délce s rozšířením okolo krku je svůdný, ale zároveň díky kvalitnímu materiálu zahřeje.

Cena: 1 090,- Kč

Černý svetřík Černý svetřík z úpletu se ¾ rukávy se hodí na běžné nošení. Detailem jsou tři knoflíčky pod výstřihem, který je ve tvaru V.

Cena: 850,- Kč

Lila svetřík http://www.dama.cz/moda/foto/zarubova_svetr2.jpg" align=left hspace=5>Jemný, romantický svetřík přestože je z úpletu, vypadá jako právě uháčkovaný.

Pod úplet, který imituje krajkovinu, se výborně hodí bílá košile.

Cena: 1 350,- Kč

Raglánový svetr http://www.dama.cz/moda/foto/zarubova_svetr3.jpg" align=left hspace=5>Sladce růžový svetřík nedopustí, aby zimní dny byly pochmurné. Rozzáří Vaši pleť a dodá šmrnc. U výstřihu je patrná ozdoba, která dodává svetříku mladiství charakter. Cena: 1 150,- Kč

Kde se můžeme setkat s modely módních návrhářek Zárubová & Mašinová ? Ve studiu Zárubová & Mašinová Ostrovní 5 110 00 Praha 1 tel: 602 226 404 / 721 571 672 fax: 224 933 915 e-mail: info@zarubova-masindova.cz Více na www.zarubova-masindova.cz

Soutěž s návrhářským duem Zárubová & Mašindová

http://www.dama.cz/moda/foto/zarubova_soutez.jpg" align=right hspace=5>Soutěžíme o tři svetry od návrhářek Zárubová & Mašinová v celkové hodnotě 4.500,- Kč. Tři šťastní výherci, získají tento krásný svetr v Ice barvě v imitaci tvídu. Tento krásný pulovřík se dá nosit vrstveně na tričko nebo rolák. Odpověď naleznete v předchozím článku.

Soutěž je ukončena. Vyhrávají čtenářky: vella, nastasja, I-vet

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Patříte ke znamením, která prahnou po super kariéře a nechcete být jen průměrní pracovníci. Životní dílo se vám daří, ale momentálně se musíte srovnat s nepřízní osudu. Snížení výkonnosti…