Navštívila jsem za Vás proměny žen a dívek!

10. 1. 2001
Potřebujete připravit svatbu v rodině? Chcete udělat větší rodinnou oslavu, chystáte se na společenskou akci? Potřebujete ušít originální model? Pak jste na správném místě.

Navštívila jsem za Vás...........

Na velmi hezkém místě v Praze, poblíž Vltavy a Mánesa se nachází Ateliér V v Ditrichově ulici 22/1943 v Praze 2. Jak vstoupíte dovnitř, dýchne na Vás vkus paní majitelky Věry Vanderkové. Byla jsem velmi mile překvapena činorodostí této příjemné podnikatelky.
http://www.globopolis.com/atelierv/images/120x207_2.jpg" align="left" width="120" height="207">Potřebujete připravit svatbu v rodině? Chcete udělat větší rodinnou oslavu, chystáte se na společenskou akci? Potřebujete ušít originální model? Pak jste na správném místě.
Paní Věra Vanderková pracuje s týmem lidí (asi 5 kadeřnic,10 vizážistek, nehtovou desingérkou) a dále spolupracuje s módními návrhářkami sl..Zárubovou a Mašindovou, které mimochodem vyhrály se svým modelem soutěž Nevěsta 2000.
Tento servis je jediný v Praze a prakticky do 14 dnů podle Vašich požadavků připraví např. kytice, prsteny, nápoje na slavnostní přípitek, dorty, zákusky, zajistí svatební oznámení, ubytování pro svatebčany, dopravu speciálními automobily veterány. Originalitou Atelieru V jsou ozdoby do vlasů.
Dle potřeby vyjíždějí i mimo Prahu, do 60km!
Nevěsta přijde do Ateliéru V nejdříve na zkoušku a v den D připraví nevěstu doma. Ateliér má připravenu i mentální masáž na uvolnění a odstresování nevěsty.
Tohle stačí, řeknete si, klobouk dolů! Nestačí!
Paní Věra Vanderková pořádá u sebe v Ateliéru V rekvalifikační kurzy, z ktehttp://www.globopolis.com/atelierv/images/girl1.jpg" align="right" width="95" height="94">rých získáte certifikát s akreditací ministerstva školství ČR.
Dlouho jsme s paní Vanderkovou vymýšlely, jak nejlépe čtenářky "Dámy" potěšit a nejvíce se nám líbila následující varianta. Začneme od ledna (27.ledna v sobotu v 10hod.) pořádat "Proměny" žen a dívek! Čtenářky dámy budou mít slevu 10%! Některé foto se svolením dotyčné dámy bude prezentováno po proběhnuté akci.
Objednat se můžete přes kosmetickou poradnu, kde vám zodpovím dotazy.
Mohla jsem srovnat několik fotografií žen a dívek a výsledek je přesvědčivý!
Ptáte se jaké jsou ceny? Vyhledejte si ceník na www.globopolis.comatelierv

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Za tímto týdnem se budete rádi ohlížet, protože se vám opravdu dařilo. A to nadřízený ještě neví, že máte v hlavě plno plánů, které chcete uskutečnit. To si však nechte na pondělí. Nic se…

Nejčtenější články

Doporučujeme