Navštivte dětský bazar on-line

31. 5. 2001
Navštivte dětský bazar on-line
Pokud jste z Prahy a máte dítě, možná znáte "Dětský bazar na Korábě", který funguje již od ledna roku 1994. Nově, od března 2001, funguje internetový on-line bazar.

Navštivte dětský bazar on-line

Pokud jste z Prahy a máte dítě, možná znáte "Dětský bazar na Korábě", který funguje již od ledna roku 1994, pět dní v týdnu, od 10ti do 18ti hodin. Pokud není úplně nejstarším bazarem, je zcela jistě "dědečkem bazarem". 

Nově, od března 2001, funguje internetový bazar. Pořád Vám to možná nepřijde zvláštní, ale mluvíme o skutečném bazaru on-line, ne o www prezentaci, kde se nabízí nové zboží, nebo kde naleznete možný "seznam" zboží, které se neprodává po internetu. Takže na stránkách www.bazarnakocarky.cz můžete zboží zakoupit výběrem ze stránek v pohodlí domova, kanceláře či internetové kavárny. Momentálně čítá tento e-bazar cca 120 položek, což je na internetový bazar nabídka celkem slušná, ale je to pouze část toho, co naleznete v kamenném bazaru. Do budoucnosti počítáme s tím, že zde budeme zveřejňovat k prodeji všechny kočárky z kamenného bazaru, plus nějaké další zajímavé dětské zboží. Internetový bazar si za dva měsíce našel své zákazníky a jeho návštěvnost svědčí o tom, že i o dětské bazarové zboží prostřednictvím internetu je zájem. Samozřejmě jsou klienti, kteří dávají přednost osobnímu výběru, "oňukají" si stránky a potom přijedou do bazaru osobně. Ale i pro ně - podle jejich slov, je internetový bazar přínosem - je to taková minimalizace trhu s "ojetinami kočárků", takže zde získáte přehled "co je a za kolik". 

V kamenném bazaru na Korábě najde každá maminka, tatínek, babička, dědeček či teta nebo strýček to, co hledá. K okamžitému dodání máme vždy nejméně 100 kočárků různých typů (hluboké kočárky, kombinace, sporňáky i golfky) a značek i různých cen. U nás dokážete pořídit luxusní kočárek z druhé ruky i za čtvrtinovou cenu ceny původní. Najdete u nás i autosedačky jak pro novorozence 0-9 měsíců, tak pro starší děti až do 12 let. Dále u nás můžete koupit postýlky, ohrádky, chodítka, nosítka-klokanky i krosny, houpačky a houpadla, chůvičky a hlídače dechu. Z drobnějších věcí jistě stojí za zmínku vybavení ke kočárkům jako různé druhy pláštěnek, tašek, pytlů, sítěk a slunečníčků. Maminky určitě ocení i možnost nákupu sterilizátorů a ohřívačů lahví nebo pouzder na lahve, krmících židliček a přebalovacích pultů. Máme velké množství oblečení: dupačky, kojenecké košilky, overaly, bodíčka, tílka, trička, pyžamka, punčocháče, ponožky, mikiny, džíny a ostatní kalhoty, košile, bundy, sukně, šaty, plavky, čepice, šály, kloboučky a v neposlední řadě bačkůrky a botičky. Pro novorozence zavinovačky, peřinky a plenky, deky a hrací deky, na spaní povlečení, peřiny a spací pytle. Nabídka by nebyla kompletní kdyby jsme nenabízeli hračky : od chrastítek a gumových hraček přes dětské knihy, plyšáky, značkové mechanické i elektronické hračky pro rozvoj dítěte (Chicco, Fisher Price, Lego atd) až po hračky pro větší děti; jako třeba auto pro chlapce na autobaterii nebo pro děvčátka kuchyň či toaletku.

A jaké jsou podmínky pro nákup a prodej bazarového zboží? Pokud chcete něco koupit - pak je to jednoduché. Objednáte prostřednictvím www.bazarnakocarky.cz nebo přijdete osobně, vyberete, zaplatíte a můžete se radovat ze svého nákupu. Pokud chcete něco prodat, pak Vám předkládáme naše podmínky komisního prodeje. Zboží bereme do komise. Všechny věci přijímáme čisté, nerozbité (neroztrhané). U kočárků a větších věcí (postýlky, kola, přebalovací pulty) je lépe předem zavolat nebo poslat mail . Potah kočárku nesmí být vyšisovaný. Věci se přijímají do komise na jeden kalendářní měsíc a za každou položku zaplatíte při předání do bazaru 2Kč, za objemné věci 5Kč a za kočárky 15Kč.  Z dohodnuté prodejní ceny strháváme poplatek ve výši: kočárky 13% a ostatní 15. Množí se nám žádostí o vystavení použitých kočárků na našem internetovém bazaru. Bohužel to není možné. Pokud chcete, aby se Váš kočárek nabízel prostřednictvím www.bazarnakocarky.cz, musíte ho fyzicky dát do komisního prodeje kamenného Bazaru na Korábě.

Zdroj: Dětský bazar na Korábě

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Konec týdne se blíží jako blesk a vy jste plni nápadů, které byste chtěli předložit nadřízenému. Nyní oplýváte skvělými myšlenkami, které mají hlavu a patu. Všechno je příjemné a na…

Nejčtenější články

Doporučujeme