Navštivte veletrh vzdělání

7. 11. 2001
Navštivte veletrh vzdělání
Ve čtvrtek 8. a v pátek 9. listopadu se hlavní město České republiky stane skutečným "epicentrem" jazyků, nauky a poznávání vůbec. Pražská pobočka mezinárodní nevládní organizace ICEF se sídlem v Bonnu pořádá na pražském Žofíně mezinárodní veletrh STUDENT-EXPO-LINGUA.

Navštivte veletrh vzdělání

Ve čtvrtek 8. a v pátek 9. listopadu se hlavní město České republiky stane skutečným "epicentrem" jazyků, nauky a poznávání vůbec. Pražská pobočka mezinárodní nevládní organizace ICEF se sídlem v Bonnu pořádá na pražském Žofíně mezinárodní veletrh STUDENT-EXPO-LINGUA, který bude zřejmě největší akcí svého druhu .

Veletrh tématicky zahrnuje širokou škálu - od přehlídky nabízených možností výuky a studia cizích jazyků doma i v zahraničí - až k nabídce učebních oborů, studia na střední a vysoké škole, pomaturitního studia, rekvalifikace, pracovního zařazení, ale i využití volného času. Svou produkci představí nakladatelství zaměřená na vydávání jazykových učebnic, příruček a slovníků, naučné literatury, vydavatelství časopisů s touto tématikou, zástupce tvorby jazykových softwarů a vybavení moderních jazykových laboratoří. Do celkového záběru patří nabídky cestovních a dopravních kanceláří pro studenty, pojištění cest i nákladů studia.

Renomované české firmy již tradičně na veletrhu představují novinky ve svých programových nabídkách.
Zahraniční vystavovatelé z Austrálie, USA, Kanady a Evropy, spolu se zastoupením národních kulturních institutů, přinesou informace a přehled možností studijních pobytů v zahraničí.

V pátek proběhne jedinečná akce. 9.listopadu se poprvé v ČR koná velký COLLEGE DAY. Zástupci více než třiceti univerzit z USA a Evropy přivezou s sebou konkrétní nabídku studia jazyků. Návštěvníci veletrhu tak budou mít jedinečnou možnost osobního setkání s experty z evropských a amerických škol.
Prostory Žofína budou otevřeny od 10:00 do 18:00 a vstup na veletrh je zdarma. Více informací na www.expolingua.cz.

zdroj: Roman Roun, expolingua.cz

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Podaří se vám dokončit všechny plány, které jste za poslední týdny rozdělali. Je to báječné, protože vás od pondělí v práci čeká útlum. Snažte se mít všechno hotovo. Při seznamování…

Nejčtenější články

Doporučujeme