Answear.cz 1399 Kč Archiv firem

Answear.cz 1399 Kč Archiv firem

Answear.cz 599 Kč Archiv firem
Answear.cz 1599 Kč Archiv firem
Answear.cz 439 Kč Archiv firem
Answear.cz 899 Kč Archiv firem
50
Fotogalerie

Nebojte se bílé barvy! Jak ji nosit, abyste vypadala skvěle?

Bílá barva je v létě jednou z nejoblíbenějších, obzvlášť pokud jste se zrovna vrátila z dovolené a vaše pokožka září bronzem. Právě tak bělostná látka nejvíc vynikne a vy budete nepřehlédnutelná. Jak bílou správně nosit, aby vám to slušelo?

Nekombinujte bílou a krémovou

 Může se stát, že nemáte chuť být celá v bílém, a tak vás napadne, že si k sněhobílému topu oblečete krémové či béžové šortky. Chyba! Krémové a béžové odstíny vypadají vedle zářivě bílé opraně, obnošeně a špinavě.

Nekombinujte

Nezkoušejte bílou barvu kombinovat s jinými barvami. Pokud chcete, aby opravdu vynikla, nechte celý outfit bělostný. Oživit oblečení pak můžete doplňky nebo jednoduchou kabelkou. Výjimku má denim, ten je v kombinaci s bílým tričkem nebo košilí prostě věčný.

Pozor na čistotu

Udržet bílý outfit čistý po celý den či večer je poměrně náročné. Pokud o sobě víte, že vám sem tam něco ukápne od pusy, nebo se pohybujete v prašném a špinavém prostředí, pak se bílé raději vyhněte. Neplechu mohou udělat také skvrny od make-upu při svlékání nebo stopy od potu. Bílou proto noste jednou, maximálně dvakrát, než oblečení vyperete.

Pečlivě volte prádlo

Pod bílé oblečení za žádnou cenu nepatří žádné barevné ani černé prádlo, které by pod látkou prosvítalo. Pořiďte si kalhotky a podprsenku v tělové barvě a pod bílý outfit noste pouze takové prádlo. Tolerovat se dá ještě bílá krajková podprsenka neboli bralettka, což je letošní letní hit.

Nebuďte fádní

I když budete mít outfit v jedné barvě, neznamená to, že musí vypadat jak uniforma. Vybírejte si svršky s kombinacemi krajek, průstřihů či volánů, nebraňte se ani aplikacím v podobě třásní či střapečků. Ideálně bílá funguje s doplňky v přírodních barvách a materiálech, takže sáhněte například po slaměné kabelce, která je letos v létě skutečně in.

Doporučujeme

Články odjinud