Nechodím lovit muže

31. 7. 2002
Nechodím lovit muže
"Nechci žít s kýmkoliv, proto jsem sama. Samota je sice velmi těžká, ale je to moje volba, která má i své výhody," přiznává otevřeně herečka Kateřina Macháčková, které by jen málokdo hádal dvaapadesát let.

Nechodím lovit muže

Klepněte pro větší obrázek �Nechci žít s kýmkoliv, proto jsem sama. Samota je sice velmi těžká, ale je to moje volba, která má i své výhody,� přiznává otevřeně herečka Kateřina Macháčková, které by jen málokdo hádal dvaapadesát let.

�Nechodím lovit muže, nemám na to čas a ani mě to nezajímá. Buď to přijde, nebo ne. Věřím na osud. Celý život se pohybuji ve velice úzkém a specifickém okruhu lidí, takže možností k seznámení ubývá. Možná jsem ta, která bývá ulovena, anebo prostě přeskočí jiskra. Nechodím nikam účelově jenom proto, že nikoho nemám. To neumím,� dodává dcera legendárního herce a režiséra Miroslava Macháčka.
Z křehké plavovlásky a matky dvou dospělých dětí udělal televizní hvězdu Mikův seriál Život na zámku. Osmadvacet let byla členkou pražského Divadla Pod Palmovkou. Posledních pár měsíců je na �volné noze� a snaží se psát divadelní hry.

�Divadlem se neuživíte, je to fakt a já jsem se tomu přizpůsobila. Po rodičích jsem zdědila dům a ten pronajímám. Nemusím proto lítat z kšeftu do kšeftu jako řada mých hereckých kolegů, ale občas hraji a snažím se psát, to mne opravdu baví,� dodává a potvrzuje, že ráda zajde i ke své dvorní kartářce.
�Chodím za ní, i když mě nečeká nic důležitého. A někdy se jí jen tak zvesela zeptám, kdy už konečně přijde ten můj pravý�.� (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Znejistěli jste. Aspoň poslední pracovní den mohl dopadnout trošku lépe. Jen s vypětím sil dokončujete své úkoly a na konci směny doslova utíkáte domů. Nechcete slyšet o ničem negativním a…

Nejčtenější články

Doporučujeme