Nechte se hýčkat

2. 7. 2015
Nechte se hýčkat | Zdroj: Shutterstock
[Soutěž] Prý, že v životě nejde mít všechno. Omyl. Luxusní výletní lodě mají vše, na co si vzpomenete. Pro každý věk, styl i náladu.

Přemýšlíte, jestli pro letošní rok zvolit pobytový nebo poznávací zájezd? Už neváhejte a zvolte třetí variantu. Dovolenou na lodi. Žádný jiný způsob cestování vám neumožní každé ráno snídat v jiném městě a za sedm až devět dnů poznat nejkrásnější přístavy jižní Evropy nebo projet západní Karibik.

Pobyt na přepychových lodích přináší příjemný odpočinek a současně nabízí nepřeberné množství příležitostí dobře se bavit. Poslouží vám relaxační centra s vířivkami, bazénem a špičkovými maséry či perfektně vybavená fitness centra. Ještě více vylepšit náladu si pak můžete na některém z mnoha barů, v kasinu či na tanečním parketu za doprovodu živé hudby. V restauracích, které jsou vám kdykoli k dispozici, ochutnáte exotické pokrmy a užijete si bohatý výběr jídel mezinárodní kuchyně. Výjimečný zážitek z výletu s příjemnou posádkou v maximálním pohodlí stojí za to.

Sníte o netradiční dovolené? Pojďte s námi soutěžit na www.lideazeme.cz/cestounecestou

Témata článku:   

Komentáře

Horoskopy

Ani slovy neumíte popsat, jak se těšíte domů z práce. Už tam nechcete být ani minutu. Svých problémů máte dost, a ještě se staráte o nadřízeného, který má potíže se správným rozhodováním.…

Nejčtenější články

Doporučujeme