Nechte se unést pohádkovým příběhem

6. 3. 2001
Nechte se unést pohádkovým příběhem
Pohádkové příběhy, mýty a legendy se dotýkají základních momentů lidského života. Hledají odpovědi na otázky kdo jsme, jací jsme a kam jdeme, případně co hledáme ve svém životě. Pták Ohnivák patří mezi tyto příběhy.

Nechte se unést pohádkovým příběhem

Pohádkové příběhy, mýty a legendy se dotýkají základních momentů lidského života. Hledají odpovědi na otázky kdo jsme, jací jsme a kam jdeme, případně co hledáme ve svém životě. Pták Ohnivák patří mezi tyto příběhy a je Danielou Fischerovou vyprávěn tak, aby pomocí vizuální a slovní fantazie zasáhl citlivá srdce všech generací. Až na sám práh smrti musíme dojít, chceme-li dospět skutečně hodnotného a trvalého poznání. Takové je putování princezny Albi.

V sobotu 10. března v 19 hodin hraje činohra Národního divadla ve Stavovském divadle pohádku Daniely Fischerové Pták Ohnivák. Speciálně na toto představení je pro zájemce připravena padesáti procentní sleva ze vstupného!!!

Zdroj: Mgr.Dita Šnajdrová /ND/

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nakloněné planety vám budou hrát do karet, jestliže se rozhodnete strávit milý rodinný večer. Zavládne u vás krásná pohoda, kterou nic nepokazí. Budete si v duchu gratulovat k tomu, jakou…

Nejčtenější články