Nechte si naskenovat fotku k životopisu zdarma

17. 1. 2002
Nechte si naskenovat fotku k životopisu zdarma
K dobré žádosti o místo patří i životopis s kvalitně naskenovanou fotografií. Na serveru JobPilot vám fotografii zdarma naskenují a umístí do připravené šablony životopisu.

Nechte si naskenovat fotku k životopisu zdarma

K dobré žádosti o místo patří i životopis s kvalitně naskenovanou fotografií. Na serveru JobPilot vám fotografii zdarma naskenují a umístí do připravené šablony životopisu.

Společnost jobpilot, významný český a evropský poskytovatel komplexních služeb v oblasti práce a budování profesní kariéry představuje další bezplatnou službu pro uchazeče o práci v České republice. Všem uchazečům o práci, kteří se zaregistrují do bezplatné služby Můj jobpilot na stránkách serveru jobpilot.cz a projeví o novou službu zájem, zdarma naskenuje zaslanou fotografii, vloží ji do vzorového životopisu a pošle celý soubor žadateli emailem zpět. Šablonu životopisu pak stačí doplnit aktuálními údaji a začít ji rozesílat v příloze odpovědí na nabízená volná pracovní místa.

Společnost jobpilot tímto způsobem reaguje na náročnou situaci na českém trhu práce. Potvrzuje tím svůj cíl a zájem poskytovat uchazečům o zaměstnání maximální služby, zásadně bezplatně také v roce 2002.
Uchazeči o zaměstnání a lidé mající zájem budovat svoji profesní kariéru nejčastěji využívají následující služby poskytované serverem jobpilot.cz: registrace ve službě Můj jobpilot, která umožňuje získat a spravovat osobní stránky na jobpilotu, zadat anonymní profesní životopis, uložit kritéria pro hledání v nabídkách volných pracovních míst a zajišňuje, že odezva potenciálních zaměstnavatelů k uchazeči dorazí emailem nebo SMSkou s důrazem na ochranu anonymity uchazeče.

Hojně je využívána pomoc prvního virtuálního průvodce kariérou na českém trhu s nečeským názvem úředník Teasing Bob, který soustavně a efektivně vyhledává práci, která opravdu sedne.
Již jeden rok probíhá na jobpilotu ojedinělý Průzkum platů, do kterého již svými diskrétními informacemi přispělo přes 43 tisíc respondentů.
Obsah Jobžurnálu je redakcí pravidelně doplňován zejména aktuálními informacemi a radami spojenými s uplatněním na trhu práce, novými trendy a vývojem.

Uchazeči o práci, uživatelé jobpilotu a všichni jeho zákazníci se mohou těšit na řadu dalších služeb a inovativních řešení, která jobpilot bude v průběhu roku 2002 průběžně představovat.

Cíl společnosti v České republice je jednoznačně stanoven:
"Nadále vylepšovat a rozšiřovat zásadně bezplatné služby pro uchazeče o zaměstnání o další služby, které lidem zajistí lepší předpoklady uplatnit se na náročném pracovním trhu. Našim zákazníkům, společnostem a organizacím všech typů velikostí, nabídnout to nejlepší, co evropský internetový trh práce a kariéry nabízí - široké spektrum komplexních internetových personálních služeb stojících na šesti základech, jež nemá a nebude mít ani letos na českém trhu konkurenci", podtrhuje Ladislav Hadáček, regionální ředitel společnosti.

zdroj: Ladislav Hadáček
www.jobpilot.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Račí síla, kterou jindy oplýváte, se začne pomalu ztrácet. Za všechno může přemíra stresu v zaměstnání. Zadané úkoly se vám nedaří zpracovávat rychle a pečlivě. Nyní jste spíše roztěkaní a…

Nejčtenější články

Doporučujeme