Nechte si vytvořit nový účes a zároveň podpořte dobrou věc!

8. 6. 2015
18. 6. 2015 se koná Redken střihaton - „střihací“ maraton, dobročinná akce na podporu Fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. Kadeřníci z prestižních studií ostřihají i vás! Získáte perfektní účes a přitom pomůžete dobré věci.

Originální dobročinná akce REDKEN STŘIHATON se v České republice a na Slovensku koná od roku 2010. Několik desítek profesionálních kadeřníků absolvuje „kadeřnický maraton“ a střihá klienty, kteří se předem objednají obvykle přes internet. Své honoráře pak kadeřníci věnují na dobročinné účely. Letos peníze dostane NADAČNÍ FOND PRO PŘEDČASNĚ NAROZENÉ DĚTI A JEJICH RODINY. http://www.predcasnenarozenedeti.cz/

I vy můžete pomoci dobré věci

Služeb prestižních kadeřníků může využít kdokoliv. Stačí se jednoduchým způsobem zaregistrovat na http://www.redkenstrihaton.cz/. Zvolit si zde můžete město (Praha, České Budějovice, Chomutov, Teplice…), salon i konkrétního kadeřníka. Na každého klienta má kadeřník vyhrazenou hodinu času, ve které vám vytvoří perfektní střih, foukanou a finální styling.

Srdcem Střihatonu je Akademie Redken (Plzeňská 11, Praha 5, 150 00), kde budou od 9 do 21 hodin stříhat kadeřníci z těch nejlepších studií. Objednat se můžete k profesionálům z Florian Hair, Red, Hairborn, Red Ken, Mr. Image a dalších pražských kadeřnictví. Dále vám budou k dispozici studia Miracle v Českých Budějovicích, Black&White v Roudnici nad Labem, Le Charme v Chomutově a kadeřnictví Marty Moravcové a Jany Burdové v Teplicích. Každoročně tuto akci podporují i studia sítě BOMTON na několika pobočkách v Praze.

Hodinová péče špičkového profesionála vás bude stát 850 Kč (samozřejmě, můžete přispět i více, dobročinnosti se meze nekladou). Částku zaplatíte na místě v hotovosti. Za odměnu si odnesete perfektní účes, dárek od značky Redken v hodnotě až 500 Kč a vědomí, že jste přispěli na dobrou věc.

Jak ještě můžete být prospěšní?

Pokud momentálně nepotřebujete ostříhat, a přesto byste chtěli pomoci rodinám předčasně narozených dětí, napište si o tričko z kolekce Žehlím si karmu na petra@predcasnenarozenedeti.cz. Výtěžek opět půjde na konto NADAČNÍ FOND PRO PŘEDČASNĚ NAROZENÉ DĚTI A JEJICH RODINY.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na začátku května jste nebyli vůbec ve své kůži, ale nyní jde všechno jako po másle. Jen nesmíte usnout na vavřínech, jinak se na vás projeví nespokojenost. Pracujte na sobě a nenechte si…

Nejčtenější články

Doporučujeme