Necítíte se ve své kůži? Máme pro vás 5 tipů, jak to napravit

13. 10. 2018
Necítíte se ve své kůži? Máme pro vás 5 tipů, jak to napravit
Podzimní počasí zrovna nepřispívá k pozitivnímu myšlení a dost lidí se touto dobou necítí ve své kůži. Tyto pocity se ale samozřejmě nevztahují jen na podzim. Pokud máte pocit, že se dlouhodobě necítíte dobře, měla byste začít pracovat na změně. Není to tak těžké, jak se zdá!

Změňte svůj postoj

K čemu? Přece sama k sobě. Místo toho, abyste stála před zrcadlem a hledala na sobě chyby, jako jsou velký nos, nedokonalá postava nebo šedivějící vlasy, případně se kritizovala za nedostatek dovedností, hledejte něco pozitivního. Určitě máte například krásné oči, sympatický úsměv nebo dlouhé nohy. Nejste možná talentovaná na sporty, ale zato jste nepřekonatelná v ručních pracích. Přestaňte sama sebe psychicky tyranizovat a začněte se chválit. Pochvala dělá hodně, dodá vám kuráž začít vylepšovat i věci, se kterými nejste spokojená!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile se přehoupne pracovní týden do své druhé poloviny, opadnou z vás zbytečné obavy i stres. Těšíte se na rande s milovanou osůbkou a připravujete plán sblížení. Pokud žijete v trvalém…

Nejčtenější články

Doporučujeme