Nedopusňte pleti zestárnout

21. 9. 2001
Nedopusňte pleti zestárnout
Krásná a mladistvá pleň je snem snad každé ženy. Dnešní životní styl je mnohdy stresující a na pleň má negativní dopad. Všechna ta uspěchaná práce, domácnost, nákupy a často nevhodná strava, se stále více projevuje na naší pleti. 

Nedopusňte pleti zestárnout

www/dama/kosmetika/images/urba_active.jpg" align="right" hspace="5" width="286" height="248">Krásná a mladistvá pleň je snem snad každé ženy. Dnešní životní styl je mnohdy stresující a na pleň má negativní dopad. Všechna ta uspěchaná práce, domácnost, nákupy a často nevhodná strava, se stále více projevuje na naší pleti. 

Značka Helena Rubinstein připravila pro aktivní ženy, které chtějí vypadat lépe, než mnohé vrstevnice, speciální emulzi Urban Active. Ta by měla ženy chránit před prvními známkami stárnutí. 

Kůže by se měla během osmi dnů zcela transformovat. Prodává se jako emulze i jako krém za cenu kolem 1800,- Kč. Obojí účinkuje na prvotní příznaky přírodních vrásek a na vedlejší vlivy moderního životního stylu (znečištění, únava, stres a napětí kůže). Po osmidenní kůře je pleň viditelně mladistvější.

autor: Julie
zdroj: http://www.helenarubinstein.com

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Nastoupili jste na vojnu, tak musíte bojovat. S trvalým partnerem dnes všechno vyřešíte a dojdete k závěru, že bylo všechno hloupé a zbytečné. Však už to tak bývá. Na druhou stranu se vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme