Neforemné sněhule hitem zimy: Kde je koupit a jak je nosit, aby vypadaly skvěle?

21. 12. 2022
Zimní sněhule byly donedávna brány jako boty, ve kterých moc parády nenaděláte. Časy se ale mění stejně jako móda a tento názor je dávno passé. Pokud je vám od nohou neustále zima, jistě oceníte, že se bachraté, avšak pohodlné a hřejivé boty dají nosit tak, aby vám to v nich slušelo!

Jestli jste si myslela, že sněhule lze vzít pouze k oteplovačkám a sportovnímu oblečení během pobytu na horách, pak vás vyvedeme z omylu. Cíleně městské obutí to sice není, ale i na horách jistě občas vyrazíte na večeři do restaurace nebo za zábavou a v mrazu a hromadách sněhu to v lodičkách tak úplně nelze. Jak tedy sněhule zkombinovat s běžným městským oblečením?

Co nosit ke kozačkám? Podívejte se na video:

Nejvíc trendy jsou momentálně vysoké moon boots, které nejsnadněji natáhnete přes vyteplené legíny. K nim stačí obléct oversized svetr a kabát a máte vycházkový outfit hotový. Chystáte-li se zastavit na večeři, oblékněte pod svetr košili a nechte vyčuhovat límeček.

Ke sněhulím můžete zvolit i úzké kožené či koženkové kalhoty nebo džíny. Pletený rolák nebo kostkovaná košile, pod níž se vejde i bavlněné tričko s rolákem, vytvoří další outfit, v němž můžete vyrazit i mimo sjezdovku. Péřová bunda k tomu všemu pasuje skvěle!

Pokud napadne sníh i ve městě a vy chcete mít nohy v teple, aniž budete muset nazouvat obuv, která vypadá jako výbava pro kosmonauty, zvolte její kotníčkovou verzi. I k ní se hodí džíny, legíny nebo kožené kalhoty v kombinaci s kabátem či péřovkou.

Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Únorové dny jsou pro vás náročné, protože nejste ve svojí kůži. Přeci jen jste milovníci teplejšího počasí a mráz vám nedělá dobře. Jestli se chcete vyhnout splínu, drobným hádkám či…