Nejbohatší a svobodní muži na Zemi

18. 9. 2001
Nejbohatší a svobodní muži na Zemi
Muži do čtyřicítky jsou velice atraktivní skupinou, zvláště, když jsou to ti nejbohatší na naší planetě. Jaký je aktuální žebříček nejbohatších mužů pod 40 let.

Nejbohatší a svobodní muži na Zemi

Muži do čtyřicítky jsou velice atraktivní skupinou, zvláště, když jsou to ti nejbohatší na naší planetě. Jaký je aktuální žebříček nejbohatších mužů pod 40 let. Žebříček zveřejňuje pravidelně časopis Fortune.Klepněte pro větší obrázek

Na prvním místě je Michael Dell s majetkem 16 mld.dolarů. Vlastní počítačovou firmu Dell. Je bohužel ženatý. S velkým odstupem následuje další muž z počítačové branže. Pierre Omidyar, částečný vlastník firmy eBay s majetkem 4.3 mld. dolarů. Také ženatý.  Až teprve na třetím místě je 36letý vicepresident společnosti eBay Jeff Skoll s majetkem pouze 2,6mld. dolarů, ale je svobodný.

Klepněte pro větší obrázek Na dalších místech jsou samí ženatí :-((  Ted Wait, Jeff Bezos a Vinny Smith. Všichni z počítačového průmyslu. Jediný Vinny (vpravo) z Quest Software s majetkem 780 mil. dolarů vypadá sympaticky. 

Další v pořadí je jeden ze šéfů Yahoo, 35 letý a svobodný David Filo (vlevo) s majetkem 730 mil dolarů. Bydlí ve městě Klepněte pro větší obrázek Santa Clara a nevypadá špatně.

 

Teprve až na 14 místě je další svobodný 33 letý chlap Joe Liemandt (vpravo).. Pracuje ve firmě Trilogy Software, bydlí v Austinu a jeho majetek je 390 mil. dolarů.

Až na 19 místě lze nalézt Hollywoodskou hvězdu Toma Cruise. Na svůj Klepněte pro větší obrázek věk 39 let vypadá velice dobře a jeho majetek je odhadován na 251 mil. dolarů. V současné době je svobodný.
Na 22 místě je svobodný zpěvák P.Diddy nebo Sean Combs nebo jak si vlastně v současnosti říká. Další hvězdou je Jim Carrey na 36 místě.

Další z počítačové branže je svobodný Chris Klaus (vlevo) z firmy Internet Security Systems. Se svým majetkem 186 mil. dolarů se zařadil na 32 místo. Bydlí v Atlantě a i když to podle fotografie nevypadá, je to 28 letý mladík.Klepněte pro větší obrázek

Další svobodný fešák je 36 letý Michael Saylor (vpravo) z firmy Microstrategy. Je na 35 místě s majetkem v hodnotě 180 mil. dolarů.
Oblíbený a nejlepší golfista Tiger Woods je až na 40 místě.

V celém žebříčku čtyřiceti nejbohatších do 40 let jsou pouze tři ženy a 10 svobodných mužů.

Jak je vidět, ti nejbohatší se točí kolem počítačů, internetu, komunikací a informačních technologií obecně. Jestli hledáte partnera s podobným zázemím jako mají tito muži, bude nejlepší je hledat v IT firmě. Musíte ale dávat pozor na jednu důležitou věc. Ideální partner se totiž nepozná podle toho, jaké má konto v bance, ale úplně podle něčeho jiného.To už ale asi víte nejlépe samy.

autor: Helena
zdroj: Fortune.com

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Od kraje dubna jste středem zájmů díky kreativním a přínosným nápadům. Kolegové i vedoucí z vás mají radost a hrdě se k vašim myšlenkám obrací. Upevňujete si místo na horší časy, a ty…

Nejčtenější články

Doporučujeme