Nejčastější chyby, které děláme v zamilovanosti. Děláte je také?

16. 5. 2020
Nejčastější chyby, které děláme v zamilovanosti. Děláte je také?
Období zamilovanosti je jistě krásné, ale taky dost nebezpečné. Láska dokáže divy, avšak nejen ty pozitivní. Bohužel nám taky často zatemní zdravý rozum. A tak se někdy stane, že pro našeho pana Božského jsme schopné se doslova přetrhnout i obětovat. A to často na úkor vlastních potřeb. Pak, když růžové brýle sundáme, divíme se, ale i litujeme svých činů. Jakých nejčastějších chyb byste se měla vyvarovat?

Vzdáme se přátel

Jedna z nejhorších věcí, které děláme: Novému vztahu obětujeme naše dlouholeté a věrné přátele. Je jasné, že se svým milovaným chceme být co nejvíce, ale nikdy bychom se na něj neměly upínat natolik, abychom zapomněly na všechny ostatní, kteří pro nás také hodně znamenají. Nesmíme se nové lásce ani podřídit natolik, abychom své přátele vyměnily za ty jeho. Někdy se totiž může stát, že naše láska znenadání odejde, a kvůli tomu bychom pak utrpěly mnohem větší ztráty – přišly bychom o své přátele, na které jsme dlouho čas neměly, které jsme zanedbávaly a které jsme tím i zklamaly. Obnovit jejich důvěru může být někdy sakra těžké.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V neděli upřednostněte porozumění s druhými. Jenže to má jeden háček, musíte si navzájem naslouchat, protože komunikace hraje prim. Nabručený partner se nechce o ničem bavit, což byste…