Nejčastější úskalí v sexu zralých žen: Čeho se nejvíc bojí a mají důvod?

16 komentářů

jenicek54
22. listopadu • 5:06

předehra před sexem kecy o vnoučatech a nákupech ve slevách musí rozhodit každého chlapa ]:-D

Jariska
16. listopadu • 11:57

Neda se nic delat, po prechodu se z vetsiny zen stavaji stare neatraktivni obtloustle rampepurdy.
Dnesni spolecnost je uplne posedla tematem sex vseho druhu, jako by to byla ta nejdulezitejsi vec na svete. Dokonce vnucuje dojem, ze pokud takova rampepurda za zenitem neradi v posteli jak vrtule, tak je podle odborniku povazovana temer za invalidu. Tak sup s ni k doktorovi na hormonalni terapii. To bylo, aby ze stare kravy neudelali mladou jalovici!
Priroda to ma vymyslene. On totiz smysluplny zivot dokaze pokracovat v pozdejsim veku i bez sexu. :D

Fate
18. listopadu • 9:29

@Jariska: Tak se asi pohybuju v jiné sociální skupině, ale žádnou takovou nepřitažlivou, obtloustlou rampepurdu neznám. Všechny maminky mým přátel, které si dokážu vybavit, jsou pořád ženské k světu. Štíhlé a udržované. Jestli jsou už po přechodu samozřejmě nemůžu s jistotou vědět, ale moje maminka už je a je z nich nejmladší, bo mě měla hodně brzy, takže si troufnu tvrdit, že většina už bude.
Jestli mají pravidelný styk se svými muži, taky samozřejmě nevím. Nicméně minimálně moji rodiče hádám, že ano. Nedávno jsem u nich hledala něco v lékárničce a našla jsem na půl vypotřebovaný lubrikační gel. Přiznávám, že sex rodičů se mi trochu ekluje, ale je fajn, že jim to pořád klape.
Jestli jste vy a vaše kamarádky po klimakteriu rezignovali na sebe jako na ženy a partnerky a jsou z vás neatraktivní tlustý babky, tak je to samozřejmě váš život a váš boj, ale opravdu to tak nemá většina žen.
Jo a mimochodem, výraze rampepurda se používá pro mladé, divoké děvče a ne pro starou matronu ;-)

Jariska
20. listopadu • 4:34

@Fate: A vzala jste si normalni bryle? Nejprve vsak, pani osudova, musite sundat ty bryle s ruzovymi sklicky.
Jiste, jsou vyjimky, kdy starsi zena dokaze byt atraktivnejsi nez nejaka dvacitka. Ale to je opravdu vyjimka. :zelenac:

Realista
18. listopadu • 15:44

@Fate: Paní Jariska to asi myslela tak,že je důležité,co z člověka vyzařuje,jak se staví k životu,ke svému okolí,zda neubližuje a je přínosem. To opravdu nesouvisí se vzhledem.

Fate
19. listopadu • 9:34

@Realista: To je možné, že to tak nemyslela, ale dost to tak vyznělo. Jakože žena po přechodu se mění v tlustou, neatraktivní rampepurdu se moc jinak vyložit nedá

Realista
19. listopadu • 19:01

@Fate: Pokud zabrousíte i na jiné diskuze,tak takhle o ženách po čtyřicítce a hlavně o manželkách mluví hlavně muži. Ale to je jedno. Mně spíš zaráží,kolik mladých dívek má nadváhu nebo dokonce obezitu. A je to čím dál horší,statistika je neúprosná.

kocka koule
16. listopadu • 16:33

@Jariska: JAU, do téhle (popřechodové) skupiny teď nově spadám taky :-D Mám nastartovat paniku už teď, nebo až za dva roky, v těch obávaných padesáti?

Elynor
16. listopadu • 17:00

@kocka koule: Klid. Paniky netřeba v žádném věku. Už vůbec ne kvůli někomu, kdo si připadá jak rampepurda a asi aby v tom nebyl tak sám, tak to generalizuje na všechny. ]:-D

Jariska
17. listopadu • 0:04

@Elynor: Musim se smat, jak jsem pichla do vosiho hnizda. :tleskani

Xyz
17. listopadu • 14:18

@Jariska: Palec nahoru,popsala jste to přesně ,souhlas. A píchnutí do vosího hnízda mě taky pobavilo.

Elynor
16. listopadu • 10:58

Bod č.4 - hovory o sexu jsou tabu jen pro někoho. Dost lidí si myslí, že o sexu se mluvit nemá, vůbec nikdy. A v "určitém věku" už se to nesluší, protože má mít člověk ušlechtilé zájmy a číst si Vergilia v originále. ]:-D Bod č. 5 - co když on nebude stačit mně? :-)) To je taky dost pravděpodobný scénář. Co jsem tak slyšela, poměrně častý. Pánové po padesátce někdy jaksi zleniví a už nemají ten zájem jako dřív. Znám nejméně dva případy, kdy spolu manželé roky žijí jako bratr a sestra, protože pán to zabalil a sexu dal sbohem. Jejich manželkám to napřed vadilo, a pak rezignovaly. Začaly se věnovat vnoučatům a jiným aktivitám, a sex zabalily taky. Podle mě je to škoda, ale je to jejich osobní věc a moje zbytečná starost. ]:-D

El
15. listopadu • 8:39

Takové orgasmy jako po šedesátce moje žena nikdy neměla. I několika násobné. Chce to ale jinou techniku a hračky.🙂

Kalara
15. listopadu • 6:27

Se ni zdá, že na delší předehru už je manža línej. :-(

jenicek54
15. listopadu • 6:12

to jsou informace. to je tak leda na deprese ]:-D

Marie
15. listopadu • 21:00

@jenicek54: To teda jo!!!

Doporučujeme

Články odjinud