Nejdojemnější přání pro Karla Gotta

4. 11. 2015
Přes zpěvákův Facebook se dostává Karlovi Gottovi obrovské podpory fanoušků. Gratulují mu k dnešnímu svátku a přejí mnoho sil jemu i celé jeho rodině při boji se zákeřnou chorobou. Za dva dny se na zpěvákově oficiálním FB shromáždilo už přes 6000 příspěvků.

Před dvěma dny diagnostikovali Karlu Gottovi zhoubné nádorové onemocnění místních uzlin. Veřejnost o tom informovala jeho žena Ivana pomocí sociálních sítí.

Milí Karlovi příznivci, manžel si přeje, abyste věděli o jeho aktuálním zdravotním stavu. I přesto, že se mi to nepíše lehce, situace je bohužel taková, že Karlovi byl při operaci náhlé příhody břišní diagnostikován Non-Hodgkinův lymfom. Bylo potřebné Karla převést z IKEM na specializované hematologické oddělení I. Interní kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Manžel je v těch nejlepších rukou a pod dohledem těch nejlepších specialistů v čele s Prof. MUDr. Markem Trněným, CSc. a jeho týmem odborníků. Dnes byla zahájena onkologická léčba za použití nejmodernějších prostředků. Celá rodina věříme, že i díky vaší podpoře se bude mít Karel sílu uzdravit. Moc vás zdraví a statečně bojuje, protože vás nechce zklamat. Zvládly to jiné rodiny, zvládneme to společně také. Ivana s celou rodinou, “ objevilo se 2.11. na zpěvákově Facebooku.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Zpráva vzbudila obrovskou vlnu emocí. Fanoušci vyjadřují upřímnou podporu nemocnému zpěvákovi i celé jeho rodině. Za dva dny má Ivanina zpráva takřka 5000 sdílení, pod ní se shromáždilo více než 6000 reakcí. Lidé nejčastěji posílají Karlu Gottovi gratulace k dnešnímu svátku, přejí brzké uzdravení a hodně sil jemu, Ivaně i dcerám.

K nejdojemnějším příspěvkům patří ty, v nichž lidé popisují vlastní zkušenosti se zákeřnou chorobou:

Přeji mnoho sil k uzdravení, věřím, že vaše cesta za zdravím bude stejně úspěšná jako celý váš dosavadní život. Cesta je to náročná - mám stejnou diagnozu, ale zvládla jsem to, a vám se to také podaří.

Karle, já jsem to přežila, VY to MUSÍTE přežít taky! Držím pěsti. A ležíte tam, kde z toho vyléčili MNĚ už v r. 1977. HODNĚ sil, jsem s vámi nejen já, ALE I CELÝ SVĚT. Myslím na vás a posílám energii, ale i sílu do nového, zdravého života. Mám vás ráda nejen já, ale i miliony dalších. "

Moc držím palce panu Gottovi a celé rodině a posílám hodně síly, vím o čem mluvím, můj 8mi letý syn Lukáš si prošel úspěšnou, ale velmi náročnou, nejintenzivnější HR 2letou léčbou leukémie s ozařováním mozku a posílám hodně pozitivní energie. Moc si pana Gotta vážím nejen jako mistra ve svém oboru, ale hlavně jako člověka se srdcem na správném místě.... Měla jsem tu čest ho potkat několikrát i osobě, naposledy na hřišti na Letné, kde si jeho holčičky hrály s mými dětmi Lukášem a Kristýnkou... Věřím, pane Karle, že naděje je vždycky a zázraku je potřeba jít naproti! Moc na Vás myslím a držím palce!!! Vy to zvládnete, Vy i Vaše manželka a rodina jste velcí bojovníci!!!"

Vážený a milovaný Karle. Tolik krásných písní, které jste nám dal, a ještě dáte, pomohlo mnohým z nás ve velmi těžkých chvílích. Mě osobně mockrát a proto Vám teď přeji, aby se veškerá pozitivní energie ode mne i všech ostatních dostávala k Vám a pomohla Vám překonat těžké období, které právě prožíváte. Je to běh na delší trať, ale věřte, že pozitivní energie k Vám bude proudit tak dlouho, jak bude potřeba, abyste byl zase zdráv. Přeji Vám, aby se vše k dobrému obrátilo co nejdříve, a věřím, že to zvládnete. "

I my se za naši redakci připojujeme s přáním brzkého uzdravení a všeho nejlepšího k dnešnímu svátku. Ať jsou všechny další zprávy už jen dobré!

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V tomto období se zbavte všeho, co vás nějakým způsobem zatěžuje. Den po úplňku je k tomu nejlepší konstelace. Jakmile odhodíte veškeré starosti za hlavu, bude se vám dařit mnohem lépe.…

Nejčtenější články

Doporučujeme