Nejideálnějším místem pro trávení Vánoc je Reykjavík

1. 12. 2010
Nejideálnějším místem pro trávení Vánoc je Reykjavík
Zpravodajská televize CNN každoročně sestavuje žebříček nejlepších destinací pro trávení Vánoc v zahraničí. Seznam sestavuje na míru tak, aby vyhovoval především americkým turistům.

A letos do čela žebříčku umístila Reykjavík. Islandské metropoli za zády stojí Norimberk, přičemž překvapením je třetí pozice – málo známá běloruská víska Pogost.

Čtvrtým nejlepším místem pro trávení Vánoc je pak Salcburk díky vánočním trhům Christkindlmarkt, které letos probíhají celý advent až do 26. prosince a patří k nejhezčím v Evropě.

Společnost CNNGo, cestovní platforma zpravodajské televize, pak označila právě Salcburk za „vánoční klišé nad všechna vánoční klišé“.

Desítka nejlepších míst pro trávení Vánoc v zahraničí podle CNNGo: 1. Reykjavík (Island) 2. Norimberk (Německo) 3. Pogost (Bělorusko) 4. Salcburk (Rakousko) 5. Sydney (Austrálie) 6. New York City (USA) 7. Hong Kong (Čína) 8. San Juan (Portoriko) 9. Londýn (Velká Británie) 10. Boston (USA)ČTĚTE TAKÉ:
Svět podle Stelly!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Partnerské soužití nemusí být teď takové, jaké byste si ho představovali. Vaše ego je nastaveno na stoprocentní prožitky. Umíte naplno milovat, ovšem v případě, že vás někdo zradí, tak…

Nejčtenější články

Články odjinud