Kneipp 1579 Kč Foto: Archiv firem

Kneipp 1579 Kč Foto: Archiv firem

Averde 499 Kč Foto: Archiv firem
Avon 799 Kč Foto: Archiv firem
Balea 379 Kč Foto: Archiv firem
Balmain Hair Youture 5200 Kč Foto: Archiv firem
30
Fotogalerie

Nejkrásnější adventní beauty kalendáře: Nahraďte čokoládu kosmetikou!

I když čokoládové adventní kalendáře občas dokážou pohladit po duši a osladit život, pleti příliš neprospívají. Naopak beauty adventní kalendáře s kosmetikou jsou pro vaši krásu jako stvořené! A co víc, máte díky nim možnost vyzkoušet si nejrůznější kosmetiku v malém provedení a pak nakupovat najisto. Kde je sehnat?

U klasických adventních kalendářů tušíte, co se pod každým políčkem ukrývá. U těch kosmetických pro vás bude každé ráno velkým překvapením! Kosmetické kalendáře můžete vybírat podle toho, co nejvíc využijete.

Jak si vytvořit vlastní adventní kalendář? Podívejte se na video:

Některé obsahují výhradně dekorativní nebo pečující kosmetiku, u jiných zase najdete kombinaci obojího a také něco z vlasové kosmetiky. Na internetu většinou najdete obsah kalendářů, a tak si můžete vybrat přesně podle toho, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Díky kalendáři si můžete vyzkoušet, jaký produkt vám nejvíce sedí, a poté si ho můžete koupit ve větším balení. Miniaturky se vám pak vejdou do každé kabelky a oceníte je nejvíce na cestách. Pokud o nějakém kosmetickém adventním kalendáři přemýšlíte, je nejvyšší čas si nějaký pořídit!

Inspiraci najdete v naší galerii!

Doporučujeme

Články odjinud