Catrice 949 Kč Foto: Archiv firem

Catrice 949 Kč Foto: Archiv firem

Clarins 1664 Kč Foto: Archiv firem
Douglas 999 Kč Foto: Archiv firem
Dove 1550 Kč Foto: Archiv firem
Fenty Beauty 3490 Kč Foto: Archiv firem
25
Fotogalerie

Nejkrásnější adventní kalendáře plné kosmetiky: Který vám letos bude dělat radost až do Štědrého dne?

Adventní období je čas očekávání, tak proč si těšení se na nadílku nezpříjemnit každý den otevřením malého dárku? Adventní kalendáře s kosmetikou se staly jedním z nejžádanějších trendů v oblasti krásy, a to s dobrým důvodem. Tyto kosmetické začínají prvním prosincem a pokračují až do Štědrého dne, poskytují tak svým majitelkám neustálý zdroj radosti a krásy.

Otevírat malá okénka v adventním kalendáři přináší nejen radost, ale také příležitost objevovat nové produkty. Od malých vzorků oblíbených kosmetických značek až po plnohodnotné produkty máte možnost vyzkoušet něco nového a vzrušujícího.

Jak si vyrobit vlastní adventní kalendář? Podívejte se na video:

Adventní kalendáře s kosmetikou nabízejí širokou škálu produktů. Od rtěnek po oční stíny, od pleťových masek na vlasy po voňavé parfémy. Pro mladé i starší ženy jsou tyto kalendáře ideálním způsobem, jak si každý den dopřát malý luxus, ať už jste milovnice kosmetiky, nebo jen hledáte novou péči.

Radost ale nemusíte dělat jen sobě, adventní kalendář potěší jako dárek k Mikuláši i vaši dceru, kamarádku či sestru. Případně stačí naznačit partnerovi, čím by mohl udělat radost on vám. Nemůžete se rozhodnout? Zkuste se inspirovat v naší galerii v úvodu článku!

Doporučujeme

Články odjinud