Sephora.cz 1090 Kč Archiv firem

Sephora.cz 1090 Kč Archiv firem

Revolution, Alza.cz 1289 Kč Archiv firem
Yves Rocher 1290 Kč Archiv firem
Benefit, Sephora.cz 1990 Kč Archiv firem
Alverde, DM.cz 549 Kč Archiv firem
20
Fotogalerie

Nejkrásnější beauty adventní kalendáře: Kde a za kolik je pořídit?

Také se občas ráda vracíte do dětských let a před Vánoci tak trochu závidíte dětem tajuplné otvírání jednotlivých okének na čokoládových adventních kalendářích? Pokud ale dbáte o štíhlou linii, není čokoláda zrovna vyhledávanou položkou ve vašem jídelníčku. Přesto o předvánoční těšení nemusíte přijít. Řada kosmetických značek totiž i letos vyrobila své vlastní adventní kalendáře!

Tyto beauty kalendáře jsou plné kosmetických překvapení s dekorativní i pečující kosmetikou. Všechny produkty jsou samozřejmě v miniaturních baleních, a tak máte šanci vyzkoušet to, co vám nejlépe sedne, a případně si později vybrané kousky pořídit. Tato malá balení pak rozhodně využijete například na cestách.

Pokud se chystáte pořídit adventní kalendář, je v listopadu ten správný čas, abyste ho mohla nadělit sobě nebo svým blízkým na začátek adventu nebo třeba k Mikuláši. Beauty kalendáře seženete v drogériích i parfumériích a cenově se pohybují od několika set korun po tisíce, jejich skutečná hodnota však bývá daleko vyšší. Je to tedy sice větší investice, o to větší radost ale udělá.

Prohlédněte si ty nejhezčí beauty kalendáře v naší galerii!

Doporučujeme

Články odjinud