Nejkrásnější beauty adventní kalendáře: Kde a za kolik je pořídit?

6. 11. 2020
Také se občas ráda vracíte do dětských let a před Vánoci tak trochu závidíte dětem tajuplné otvírání jednotlivých okének na čokoládových adventních kalendářích? Pokud ale dbáte o štíhlou linii, není čokoláda zrovna vyhledávanou položkou ve vašem jídelníčku. Přesto o předvánoční těšení nemusíte přijít. Řada kosmetických značek totiž i letos vyrobila své vlastní adventní kalendáře!

Tyto beauty kalendáře jsou plné kosmetických překvapení s dekorativní i pečující kosmetikou. Všechny produkty jsou samozřejmě v miniaturních baleních, a tak máte šanci vyzkoušet to, co vám nejlépe sedne, a případně si později vybrané kousky pořídit. Tato malá balení pak rozhodně využijete například na cestách.

Pokud se chystáte pořídit adventní kalendář, je v listopadu ten správný čas, abyste ho mohla nadělit sobě nebo svým blízkým na začátek adventu nebo třeba k Mikuláši. Beauty kalendáře seženete v drogériích i parfumériích a cenově se pohybují od několika set korun po tisíce, jejich skutečná hodnota však bývá daleko vyšší. Je to tedy sice větší investice, o to větší radost ale udělá.

Prohlédněte si ty nejhezčí beauty kalendáře v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Druhý pracovní den proběhne v klidném tempu, ale ani na dobrou atmosféru nespoléhejte. Hleďte si své práce, protože jenom tak se vyhnete větším chybám. Mohly byste je snadno přehlédnout a…