Nejkrásnější kosmetické sady k Vánocům: Kde je seženete a za kolik?

27. 11. 2020
Kamarádky, sestra, teta, maminka, babička, dcera, syn, manžel, strýc, bratr… Také máte celý seznam lidí, které chcete o Vánocích obdarovat a nevíte čím? Navíc letos to kvůli koronaviru s nákupy není zrovna jednoduché. Není ale třeba se stresovat, protože pozornosti pro své blízké můžete pořídit z tepla domova!

Kosmetický balíček je dárek, který nikdy neurazí, a navíc máte jistotu, že ho obdarovaný určitě využije, pokud se alespoň trochu trefíte do jeho oblíbené vůně či barev. Ženy milují kosmetiku odjakživa, ale myslely jsme i na muže! Také jim se hodí například sada na péči o plnovous či kosmetika na holení.

U žen navíc máte přece jen větší rozptyl. Můžete vybrat sadu kosmetiky vhodnou k péči o tělo či pleť, potěšit svoji blízkou řadou slušivé dekorativní kosmetiky nebo zvolit relaxační balíček, který například nabízí pěnu a sůl do koupele a voňavé sprchové gely hodící se pro hřejivou večerní lázeň při svíčkách. A všechny tyto sady jsou dostupné on-line!

Inspiraci najdete v naší galerii!

Jak se nalíčit k roušce? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Procházíte báječným obdobím a máte chuť učit se novým věcem a poznávat zajímavé osobnosti. Žijete-li v trvalém vztahu, nemyslete jen na povinnosti kolem domácnosti a dětí. Vyrazte si do…

Nejčtenější články

Doporučujeme